Wpis z mikrobloga

#aferamurzynska
Dobra, pobawiliście się, było fajnie, ale już starczy i można dać normalnym użytkownikom korzystać z Wykopu, bo inaczej znów przez trzy dni nie będzie po co tu wchodzić.

#oswiadczenie
Jeśli kogoś jeszcze wkurza ta aferka, proponuję zakopywać każde gówno o Murzynach za spam, lub duplikat (bo często to są bezmyślne duplikaty z głównej).
Z wykopaliska, bo co już jest na głównej się nie odstanie i szkoda klikania.

Zwłaszcza, że istnienie tej całej aferki nie zostało nawet udowodnione - gość, który to zaczął nie podał nawet adresu stosownego znaleziska, ja go nie widziałem i zastanawiam się, czy w ogóle ktokolwiek widział.
  • 16
@DrHorse: A przyzwyczaiłem się przez te lata, że jak coś robię, to co jakiś czas lubię kliknąć na Wykop :)
A do snu poczytać komentarze na komórce.

@wojciech-dyrets: No fakt, jest znalezisko i w dodatku nieusunięte. Czyli, że gość dostał bana za całokształt działalności.
@Altar: powinni pobanować wszystkich którzy w tym uczestniczą, a widzę że nawet aktywne/udzielające się konta to robią, a nie tylko jakcyś śpiąci agenci( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sunsu-sun: Może nie komentujących, ale wrzucających na pewno. Nie wiem, jak z wykopującymi (bo jednak czasem komuś może się spodobać treść).
Administracja powinna dodać wielkie ostrzeżenie na główną (żeby nie było kolejnej "afery") i po godzinie zacząć banować.