Wpis z mikrobloga

@rekkek: Też zastanawiałem się między LeEco Le Max 2 i Xiaomi Mi5 - i chyba jutro zdecyduję się na Mi5 z cashbackiem 30%.

Mimo super bebechów te chińczyki w postaci LeEco i Zuka nie mają w ogóle wsparcia, więc zapomnieć można o jakichkolwiek aktualizacjach do wyższych wersji Androida. Ze spolszczeniami też jest licho.

@rekkek: jakieś cashbacki do 30% są na #planetplus. Nie wnikałem, ale kukle swędzą, bo parę dni temu sam kupiłem Note 4x, a teraz nie dosyć, że obniżki to takie cashbacki.
Zainteresuj się tym lub #givingassistant
Jeśli dobrze rozumiem, to na giving jak zarejestrujesz się z refa od kogoś to masz na start 5$, kupujesz coś np. na ali czy gearze to masz zwrot paru procent za zakupiony przedmiot i po
Ja mam zuka z2 i jeśli chodzi o działanie to jest rakieta. Zdjęcia extra. Spolszczenie to iluzja. Robione przez Google translator. Ponoć jest już update do nougata ale ogólnie wsparcie jest iluzoryczne. Poza tym telefon ekstra.
@rekkek: Także posiadam Zuk Z2 i zgadzam się z @Mietek997 telefon jest mega szybki na nic nie czekam jeśli chodzi o aplikację, czytnik odcisków palca działa natychmiast, można odblokować bootloadera i wgrać sobie custom ROM np w pełni spolszczony, ja jadę na takim jaki dali majfrendy i też jest dobrze, bateria cudo 3500mah starcza mi spokojnie na 2, 2.5 dnia
tutaj jest tani ale bardzo możliwy VAT
https://www.joybuy.com/1303623.html
Ja kupiłem za
Mimo super bebechów te chińczyki w postaci LeEco i Zuka nie mają w ogóle wsparcia, więc zapomnieć można o jakichkolwiek aktualizacjach do wyższych wersji Androida. Ze spolszczeniami też jest licho.


@kaskaderMike: ZUK 2 oficjalny soft chiński ma już Androida 7 (ma język angielski), international ma dostać w maju z tego co się orientuję.