Wpis z mikrobloga

@idl3r: nie słuchaj idiotów co narzekają na wielkość. Jakbym budował to też taki właśnie albo w ogóle wybrał coś z gotowców jeszcze mniejszego co w tydzień jest złożone na miejscu. Widzę te domy powyżej 200 metrów gdzie po wyprowadzce dzieci ogrzewana jest tylko góra lub dół to mi tych ludzi nawet nie żal. Dom w sam raz na jedną rodzinę bez głupiego myślenia żeby budować na zapas dla kolejnych pokoleń
  • Odpowiedz
@idl3r: troche za maly jednak. 80m to nawet na 2 osoby w domku to malo. Jak juz budujesz dom to fajnie sobie porobic tam jakies ciekawe rzeczy typu sauna, salon z bilardem, pokoj kinowy itd. Inaczej to dla mnie takie januszowe mocno, niby budujemy dom, ale wszystko po kosztach byle tanio i maly bo kto to bedzie grzal.

Ale to mowie jak ja widze budowe swojego w przyszlosci, jezeli tobie
  • Odpowiedz
@Perlo: no ale dom to nie tylko baseny, gabinety, bilardy, kina, jaccuzi, dziwki i koks :) To kawalek wlasnej przestrzeni, wolnej od halasow z kibla sasiada, szczekania psa zza sciany i menela spiacego na klatce ;) Do tego ogrodek pod nosem, gdzie mozna sie zrelaksowac, zrobic grilla, czy ognisko. Poza tym, nie kazdy ma pol miliona, czy wiecej, na wydanie, a jednak marzy mu sie to, o czym pisalem wyzej.
  • Odpowiedz
@turok2016: absolutnie nie. widze czego mi obecnie brakuje w domu. chcialbym miec w domu silownie, pokoj kinowy, potrzebowalbym tez pokoj do pracy. To wszystko nie mus byc wielkie, mysle ze tak ciut powyzej 150m bym sie zmiescil, moze do 200m max.

@metalowy_pasterz: Ja wiem wiem, dlatego mowie ze moze mu to styka wiec spoko. Ja natomiast do halasow nic nie mam, a dom traktuje jako osiagniecie czegos gdzie
  • Odpowiedz