Wpis z mikrobloga

te gumki do włosów te takie sprężynki to największe kretyństwo gorsze nawet od spotify
wcale nie trzyma dobrze włosów, mój super kucyk zaraz się psuje i zjeżdża z czubka głowy i robi mi się taka buła z luźnych włosów
jakbym chciała bułę to bym sobie od razu sama zrobiła, ale ja wolę mieć super ciasne kucyki które skórę na twarzy naciągają tak bardzo, że brwi unoszą mi się same - z taką gumką niestety nie mam szans na taką fryzurę
ciągnie to strasznie, jak się ściąga z włosów to oczywiście nie schodzi gładko, bo jest pokręcone i ma 80 zakamarków, wyrywa włosy, no porażka
po zdjęciu z włosów jest skręconym nieszczęściem i jak chce się szybko poprawić kucyk no to się nie da, bo samo rozplątanie gumki zajmuje aż 4 i pół minuty
to chyba jakiś odpad po utylizacji kabli od słuchawek telefonicznych wciskany nam przez wielkie masońskie firmy
nie polecam
#pyramarudzi #gownowpis #rozowepaski #wlosy
Pobierz P.....a - te gumki do włosów te takie sprężynki to największe kretyństwo gorsze nawet...
źródło: comment_LB7CSKGRLjLOR7uYdac2U6U8PJkDAPUR.jpg
  • 45
@PyraPrzeznaczenia: przybijam pionę, te gumki są potworne! Zsuwają sie, gumka ma trzymać a nie spadać, beznadzieja. I tez mi płaczą włosy :/
Wtf "oryginalne lepsze" serio aż taka różnica jest w kablach od telefonów? Ja juz sie raczej nie przekonam, zbrzydły mi te gumki. A poza tym wszystkie laski je mają a ja mam takie proste z kokardką albo w kropeczki i jest elegancko (ʘʘ)
@PyraPrzeznaczenia co prawda jestem niebieskim, ale wszystkie różowe które znam to chwalą. TYLKO, ŻE ONE KUPIŁY ORYGINAŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°) (który kosztuje grosze). To co ty zrobiłaś to jak kupić "iPhone" od chińczyka i narzekać.
Może nie jest to najlepsze co spotkało moje włosy, ale od ponad roku używam codziennie i jestem bardzo zadowolona. Nie ciągnie, nie wyrywa włosów, dobrze się trzyma. Może kwestia włosów? Gdzieś czytałam, ze najlepiej sprawdza się na kręconych ,ja mam takie falowane w stronę kręconych. Na prostych i cienkich zapewne będzie się zsuwac. Pomimo wszytsko polecam zwykle, stare, materiałowe frotki bez skówek.
@kasiknocheinmal jak można nie umieć ściągać gumki? Każdy sposób ściągania jest tutaj zły bo normalne ściągnięcie jej włosów je wyrywa, a jeśli ściąga się ją tak jak się ją nakładało tzn. przez każdą pętelkę przetegowuje się cały kucyk i tak 3 lub 4 razy to to też nie działa. To jest kucyk a nie jakaś super fryzura z którą warto się tyle #!$%@?ć :/ kucyka robię sobie jak mam ćwiczyć albo jak
@PyraPrzeznaczenia: może kwestia rodzaju włosów, to, co pisali wyżej?
ściągając to z warkocza, trzymam go wyżej, sprężynkę za jeden koniec drugą ręką i sama się odwija kiedy się rozprostowuje.
Materiałowe zawsze mimo starań wyrywają mi włosy podczas ściągania, a do pseudokoka (niepoprzeciąganego do końca kucyka) nawet nie da się ich zawiązać. O zwykłym kucyku to w ogóle szkoda gadać, włosy wychodzą z każdej. Nie wiem, może masz całkiem proste włosy i
@PyraPrzeznaczenia mi bardzo pasuje ta gumka. Nic nie ciagnie, fakt opada co jakis czas, ale i w zwyklej gumce tez, bo nie robie az tak scislo. A ze oryginaly i podrobki to ja nawet nie wiedzialam o_O Uzywam takiej z rossmanna za kilka zlotych i jest ok.
@PyraPrzeznaczenia: lol x2 ( ͡º ͜ʖ͡º) miałam i oryginał i podróbkę i nigdy mi się nie zaplątała we włosy, ba na głowie mam straszne siano i wystarczy podmuch wiatru żeby całe czesanie poszło w niepamięć. I właśnie tylko tej 'gumki' używam do związywania wysoko kucyków itp. Wgl jej zaletą jest to, że nie ciągnie włosów i ich nie łamie jak zwykła, więc polecam