Wpis z mikrobloga

te gumki do włosów te takie sprężynki to największe kretyństwo gorsze nawet od spotify
wcale nie trzyma dobrze włosów, mój super kucyk zaraz się psuje i zjeżdża z czubka głowy i robi mi się taka buła z luźnych włosów
jakbym chciała bułę to bym sobie od razu sama zrobiła, ale ja wolę mieć super ciasne kucyki które skórę na twarzy naciągają tak bardzo, że brwi unoszą mi się same - z taką gumką niestety nie mam szans na taką fryzurę
ciągnie to strasznie, jak się ściąga z włosów to oczywiście nie schodzi gładko, bo jest pokręcone i ma 80 zakamarków, wyrywa włosy, no porażka
po zdjęciu z włosów jest skręconym nieszczęściem i jak chce się szybko poprawić kucyk no to się nie da, bo samo rozplątanie gumki zajmuje aż 4 i pół minuty
to chyba jakiś odpad po utylizacji kabli od słuchawek telefonicznych wciskany nam przez wielkie masońskie firmy
nie polecam
#pyramarudzi #gownowpis #rozowepaski #wlosy
Pobierz P.....a - te gumki do włosów te takie sprężynki to największe kretyństwo gorsze nawet...
źródło: comment_LB7CSKGRLjLOR7uYdac2U6U8PJkDAPUR.jpg
  • 45
@PyraPrzeznaczenia: chyba nie umiesz tego ściągać po prostu :D Lepszej gumki do włosów nie miałam - mam żyjące swoim własnym życiem włosy, w dodatku w dość dużej ilości i to jedyne ustrojstwo, które mi ich nie wyrywa. Kucyka mi i tak nic nie może utrzymać, więc nie robię poza rowerem.
@arbuzowekaktusy: ano właśnie nie boli. Jeśli się zaplącze jakimś cudem, to się toto po prostu rozprostowuje i samo schodzi.