Wpis z mikrobloga

@Andr3v: Skądże, chodzi o samą kartę graficzną. Jeśli ktoś śledził doniesienia na temat autorskich GTX 1080 Ti, to z całą pewnością zauważył, że sporo producentów nieco przypakowało swoje sprawdzone coolery. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: wolę swojego 1080 strixa, ładniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Podajcie proszę w końcu dokładnie lokalizację, gdzie badacie FPSy w Wiedźminie 3, bo nadal nie ogarniam czemu tak mało FPS mieliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atexor: Radiator jest znacznie masywniejszy względem poprzedników, teoretycznie karta zajmuje 2,5 slotu. Praktycznie to już prawie trzy.

Co do miejsca - atakuj Sebastiana pod którymś z nadchodzących testów wydajności GPU. Ewentualnie przypomnij się prywatnie w godzinach, gdy wszyscy są w redakcji to go szturchnę by odpisał jak sam nie zauważy.
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: faktycznie, teraz sprawdziłem.
Moja: 29.8 x 13.4 x4 cm
Ti: 29.8 x 13.4 x5.25 Centimeter

Trochę jej się przytyło. Długość ta sama. Gdzieś te ciepło musi oddać, heh.

Postaram się przypomnieć, pytanie kiedy testy zaczynacie?
  • Odpowiedz
@Wysztiglowany: Zależy od firmy i umowy z nimi. Część przyjeżdża tylko na testy, inne zostają na baaaaaaardzo długo, a jeszcze inne już na zawsze.

@Atexor: Wszystko jest w teście, łącznie ze zdjęciami mapy w grze. Nad wykresem:
https://www.purepc.pl/karty_graficzne/asus_geforce_gtx_1080_ti_strix_gaming_test_karty_graficznej?page=0,14

Wystarczy tylko wyskoczyć na krótką wycieczkę do gęstego lasu, najlepiej podczas silnej burzy z piorunami, aby zamordować dowolną konfigurację. Nasze miejsce testowe przedstawia właśnie jeden z takich najgorszych możliwych scenariuszy, dlatego pocieszający
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: no właśnie chodzi jaki jaki las, u mnie w trakcie burzy w grze z walką z wilkami (i z włączonym hairworks) nie spadało praktycznie nigdy poniżej 120fps. Dopiero jak grę zadusiłem mocnym moddingiem to spadło do 60fps. A u Was koło 77fps. Dość spora różnica, a sprzęt podobny więc raczej tak nie powinno być. Dlatego tak trochę dociekam, bo naprawdę mnie to ciekawi.

W przypadku GTA V i BF1
  • Odpowiedz