Wpis z mikrobloga

#ps4 #konsole #granturismo #gtsport #wyscigi #gry

Pooglądałem trochę filmików z bety gt sport, których jest obecnie wysyp na youtube i ta gra powinna mieć status alfa a nie beta.

- Otoczenie wygląda jak z gt4 na ps2, tylko w podniesionej rozdzielczości.

- Widok z zewnątrz to nieruchomy samochód i przesuwająca się pod nim droga.

- Brak poczucia prędkości. Jedziesz 260 a masz wrażenie jakbyś jechał 60.

- Beznadziejne wnętrza aut w których w słoneczny dzień panują ciemności jak w komórce na węgiel.

- Dźwięki silnika to dalej dźwięk odkurzacza tylko o ton niższy a pisk opon to marcowe wycie kota. Yamauchi chyba je sam własnym ryjem robi.

- Żenujące bitmapowe drzewa pamiętające lata 90.

- Całkowity brak uszkodzeń.

+ Jedyny plus to bardzo ładne modele aut.

Nie wiem co te polyphony #!$%@?, że przez tyle czasu nie potrafią zrobić dobrej gry tylko lepią z elementów wyjętych z poprzednich gier takie upośledzone i niedorobione #!$%@? wie co. Ani tras, ani dźwięków, ani samochodów, ani grafiki, ani fizyki. Ostatnią dobrą grą od nich to Gran Turismo 4, potem to już równia pochyła w dół.
  • 12
Ale nie ma licencji.


@Kiedys_Mialem_Fejm: Co nie ma licencji? Są prawdziwe auta i są niszczone. To #!$%@? o licencjach to tylko w przypadku GT jest za każdym razem.

Dalej nie wiem czemu uważasz, że gra to gówno po parunastu minutach filmików


@Kiedys_Mialem_Fejm: Wypowiadam się o tym co zauważyłem i dlaczego ta gra powinna mieć status alfa a nie beta. Nie wypowiadam się o całej, bo tej jeszcze nie ma.

@
GT jest symulatorem prowadzenia samochodu


@Lumpart: GT nie jest symulatorem. To zręcznościówka z namiastką symulacji.

Kosmetyczne, nierealistyczne wgniecenia w symulatorach tylko irytują.


@Lumpart: Nie irytują. Skłaniają do ostrożnej jazdy a nie walenia czołowo w bandę przy 300 na godzinę i pokonywania zakrętów na pełnej piździe szorując po barierkach.
@RzecznikWykopu: Zauważ, że nawet powtórki są zrobione w ten sposób by imitować gościa który stoi z kamerą za winklem, kamera z widoku TPP trzyma się jak na kiju bo w rzeczywistości przecież inaczej tego ujęcia by się nie udało zrobić. Zresztą wskaż mi jakikolwiek symulator który by miał inaczej rozwiązaną kamerę tpp.

Większość graczy.

Imbecyli wychowanych na nfs i gta

Nie irytują. Skłaniają do ostrożnej jazdy a nie walenia czołowo w
Lumpart - @RzecznikWykopu: Zauważ, że nawet powtórki są zrobione w ten sposób by imit...

źródło: comment_vth4nuV5TvzgeiweqUXeUxVhLrd0gKZa.jpg

Pobierz
Zauważ, że nawet powtórki są zrobione w ten sposób by imitować gościa który stoi z kamerą za winklem,


@Lumpart: To nie symulator gościa stojącego z kamerą za winklem.

kamera z widoku TPP trzyma się jak na kiju bo w rzeczywistości przecież inaczej tego ujęcia by się nie udało zrobić


@Lumpart: Dało by się. Np. z drona. Ale co ma jedno do drugiego?

Imbecyli wychowanych na nfs i gta


@Lumpart: