Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do #rozowepaski w związkach. Skąd wiedziałyście, że wasz książe inicjując całowanie i seksy nie okaże się zdobywcą który potem ucieknie? U niektórych seksy są bardzo szybko i ciekawi mnie skąd te kobiety wiedzą, że nie zostaną potraktowane jak jednorazówki? Autentycznie mnie to ciekawi bo przecież faceci na początku mogą po prostu ściemniać i bajerować a gdy w dodatku on ci się bardzo podoba to trudno się bronić. Choć ja akurat mimo że spotkałam kogoś kto mnie bardzo pociąga to nic z nim nie robiłam i miałam rację, bo okazał się raczej kimś niepoważnym choć na początku mówił o miłości...
#rozowepaski podpowiedzcie coś...
#logikarozowychpaskow
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
kobieta: 1. Zwlekam z pójściem do łóżka minimum pół roku - Ciężko, ale udowadniam partnerowi, że nie zdradzę go przy byle okazji, bo będzie wiedział, że ciężko się mnie uwodzi + mam pewność do partnera, że jest wytrwały, bo mnie kocha/docenia/szanuje.
2. Znam wystarczająco jego, jego środowisko (znajomi mówią dużo o człowieku), poznaję jego rodzinę - często dom mówi sporo o nas samych.
3. Jakoś tam poruszam temat przeszłości - co