Wpis z mikrobloga

#!$%@? o co chodzi że po zrobieniu sobie drzemki w czasie dnia czuję się jakby mnie pociąg przejechał?!?!? Już któryś raz, usta jak w jakimś kwasie, i czuję się gorzej niż jakbym nie spał..(,) Pojawia się to Tylko, po drzemce w środku dnia, albo jak pijam wodę mineralną po obudzeniu rano. Normalnie bez tego wszystko cacy. o co chodzi, niech mi ktoś zdradzi sekret?
Wiem że niektórzy mają taki problem z w tym kwasem w ustach chyba cały czas bo coś przebąkiwali, ale mi to nigdy nie dolegało tylko w tych wymienionych okolicznościach, jak to #!$%@?!
#sen ##!$%@? #pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #higiena #jamaustna
  • 4
@srul2016: No dobra to skąd się bierze to tak bardzo złe uczucie nie wiem kwasowości w ustach. Jak znajdę jak to się nazywa to tu napiszę, widziałem gdzieś.
Nie mam tego zawsze - a tylko jak robię drzemkę podczas dnia, i tylko jak piję wodę mineralną przez jakiś okres czasu rano albo przed spanem, to zaczynam mieć - odstawię - wszystko znowu wraca do normalności
@MysGG: Gdzieś tutaj na wykopie czytałem gościa post, że właśnie pisał że zawsze tak miał i okazało się że to niszczy zęby w środku bo miał wszystkie zęby z wyglądu w super stanie a poszedł do lepszego lekarza i mu powiedział że wszystkie do roboty. To poważna sprawa z tym jest. Przecież to nie jest normalne, ten kwas i mega mnie ciekawi skąd się to bierze