Wpis z mikrobloga

Omg, tutaj faktycznie większość lapie kazdy wpis jak pelikan, przeglądałem sobie auta i zauważyłem foto w formie dość popularnej na wypoku wiec wrzuciłem jedna osoba postanowiła zweryfikować, a celowo dałem auto które nie trudni znaleźć. Rozglądam sie za autem to fakt i rozważam rozne opcje od camaro po ds5 poprzez nawet lagune 3 szukam alternatywy do niemieckich aut których mam już dość (znudziły sie)
@Jokker W jakich pieniądzach? 35tys.- tyle kosztuje Ford Fusion z USA z rejestracją w PL. Auto z 2016r w wersji Titanium. Tak jak najbardziej po kradzieży lub lekkim strzale, ale jest to pewne i wiesz co z autem się działo. Ciekaw jestem jak bardzo wiesz co z autem się działo przy kupnie od niemiaszka czy turasa. Dodatkowo chciał bym wiedzieć co w tych pieniądzach kupisz rocznego, nie plastikowego i dobrze wyposażonego ze
@ManamanaTuriruriru: mówiłem o 60 tys zł za Camaro vs. BMW F10. A co do Fusiona - pokaż mi takiego za 35 tys do kupienia na PL blachach, bo z tego co obserwuje od wielu miesiecy to poniżej 50 tys takiego nie znajdziesz w Polsce.