Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Jak tam Mirki :) coś cisza nastała :) tymczasem Bitcoin powoli sobie zmierza do przedziału 250 USD - 500 USD.
Powiem więcej, jeżeli problemy BTC nie zostaną rozwiązane to będzie koniec BTC,którego zastąpi inny bardziej idealne krypto. moim zdaniem ogromne szanse ma ETH ze względu na akceptację tej technologii przez duże banki światowe i zainteresowanie banków i rządów w rozwój tej technologii.

A najbardziej będę się śmiał z takiego @pawlo74 gdy dojdziemy do przedziału 250 - 500 USD. Bo to właśnie nasz @pawlo74 który traktuje BTC nie mal jak sekta traktuje swojego guru, wyśmiewał mnie wraz z innymi gdy pisałem że BTC może zejść tak nisko. A może jak najbardziej może zejść i wiele niżej. Dlaczego? Dlatego że BTC niestety nie nadąża za technologią i potrzebami ludzi. Bułki niestety za BTC kupić się nie opłaca i to dyskwalifikuje BTC z użytku.
#bitcoin
  • 34
Dodatkowo upadek do 500USD spowoduje anihilację Bitcoina, więc w zasadzie 500 USD = 0USD


@fervi: co Ty bredzisz. 500 USD czy 250 USD nic nie spowoduje. Były już spadki nawet do 200 USD i BTC odbił bez problemu. Więc nie panikuj. Zjazd nawet do 250 USD nic nie znaczy oprócz tego że będzie może okazja do tanich zakupów.
Ale jeszcze nie zszedł tak nisko wiec możesz usunąć swój wpis.


@Szymon6457: Powiem w ten sposób - góra 12 miesięcy i będzie nie tylko 500 ale i dużo niżej. Nie mniej jednak ja sobie czekam na 500 USD. Rok to nie długo więc nie pali mi się.
Były, potem doszły halvingi, ceny prądu podskoczyły i opłacalność wydobywania jest chyba na poziomie 650 czy 700 dolarów za BTC


@fervi: co Ty chłopie bredzisz. Nie bierzesz tego pod uwagę że trudność kopania dostosuje się do ceny rynkowej bo mnie górników będzie kopało. To czy będzie po 5 USD czy po 10000 USD zawsze będzie się opłacało kopać BTC. nie ma to znaczenia jaka cena będzie.
@MaIutkiCzlowiek: Dobrze by było dowiedzieć się od innych, ale moim zdaniem spadek do 250 to prawie na pewno śmierć bitcoina. Po prostu za dużo kasy w to włożono, by mogło tak jebnąć bez konsekwencji :D
Ale jeszcze nie zszedł tak nisko wiec możesz usunąć swój wpis.


@Szymon6457: nie wpis a konto usunie, nie pierwszy i nie ostatni raz. Tak samo pisał w 2015 w styczniu kiedy BTC spadł poniżej $200 to był sygnał żeby załadować się po brzegi. Wtedy kiedy on sprzedawał.
kurde panowie bez paniki. ja pierwszego bitcoina kupiłem na górce po 2600zl a pózniej trach #!$%@? do 800-700zl. wtedy to miałem w gaciach pełno. ale nie sprzedałem i trzymam do dzis. spoko wodza pójdzie do góry jak szatan i to nie długo