Wpis z mikrobloga

Mam do oddania jeden egzemplarz gry Mass Effect Andromeda na pc!

W #andromeda gra mi się tak wybornie, że postanowiłem w miarę moich ograniczonych możliwości sprawić, żeby ta gra sprzedała się lepiej pomimo zalewającego ją hejtu.
Najpierw kupiłem preorder dla siebie, a dziś w sklepie dorwałem wersje pudełkową dla wylosowanego szczęśliwca.

Zbieram głosy do 24:00 dnia dzisiejszego od teraz.

(aha, jeszcze jedno. Jak wylosuję ciebie i po przeanalizowaniu twojej aktywności zauważę jakikolwiek hejt w kierunku tej gry losowanie zostanie powtórzone

#rozdajo #masseffect #andromeda #zadarmo #gry
Pobierz korporacion - Mam do oddania jeden egzemplarz gry Mass Effect Andromeda na pc!

W #...
źródło: comment_Iag6luWN3MsUREKlNIx0EZFS7LWMpkAv.jpg
  • 52
@Slowbro #!$%@? SJWare indoktrynuje niewinnych graczy i rekrutuje wojowników sprawiedliwości do przyszłej krucjaty, pieniądze z gry zostaną całkowicie przeznaczone na ludobójstwo białej rasy
@korporacion

Zbieram głosy do 24:00 dnia dzisiejszego od teraz


pewnie będzie - hehehe 24:00 dnia dzisiejszego, czaicie? DNIA DZISIEJSZEGO hahaha. Jeszcze nie kumacie? 24:00 TO BEDZIE 25 MARCA, ALBO #!$%@?, NIE MA GODZINY 24:00 TYLKO 00:00 xD mirki tak bardzo wkrecone.

Plusuje i czekam.
Ograłem trochę tego triala, walka bardzo mi się podoba o wiele bardziej aniżeli w oryginalnej trylogii. Fabularnie ciężko powiedzieć, bo za mało tego ograłem ale powiedzmy może ok. Ale prowadzenie dialogów to porażka na całego, momentami lepiej już nie mieć wyboru w tych dialogach tylko niech nawija co tam chcą; bo na kilknaście(a może i dziesiąt) wyborów dialogowych któryś mi odpowiada. Graficznie gra wygląda naprawdę ładnie ale niestety postaci już bardzo słabo,