Wpis z mikrobloga

Siema Mirki :).
Wie ktoś może, czy w Kauflandzie albo Tesco dostanę mięso na kebaba? Chodzi mi o takie paczki z już pociętym i upieczonym mięsem, tylko do odgrzania. Widziałem coś takiego pakowane po 2kg na stronie Makro, ale do Makro mam na tyle daleko, że nie opłaca mi się jechać tylko po mięcho. Wie ktoś może gdzie jeszcze takie mięso można dostać?

Takie coś jak na zdjęciu, obojętne czy wołowina, kurczach czy baranina.

#kebab #kiciochpyta #tesco #kaufland
Snejku788 - Siema Mirki :).
Wie ktoś może, czy w Kauflandzie albo Tesco dostanę mięs...

źródło: comment_EcG1NdBBnXTxtEQEDTzid6bkb8ENd4kx.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Snejku788: nie pomogę, bo nie wiem gdzie poza Makro takie cuda można dostać, ale czy nie lepiej zrobić pseudo-kebab w domu? W tym to pewnie jest max 60% mięsa… To nie jest trudne, kupuje się po prostu cielęcinę (karkówkę), cienko kroi, smaży i sieka nożem. Kwestia doprawienia, ale mieszanki gotowe też są. Przecież to w worku wygląda jak jedzenie dla zwierząt :(
  • Odpowiedz
@ptasiek2: Słyszałem o tym właśnie, że takie gumowate i nie specjalnie smaczne.
@dGustator: Zazwyczaj robię sobie kebab z kurczakiem, ale chciałem spróbować jak smakuje takie mięso i czy da się zbliżyć smakiem do takiego kebaba "od Turasa".
@slecrumi: Więcej roboty niż korzyści :/.
  • Odpowiedz
@Snejku788: ale to mieso najgorszego sortu... Gorsze od tego co serwują w kebabach na dworcach. Nie wiem czy warto się tym sugerować. Kluczowe są przyprawy - mięso jak mięso, jeśli jest dobre to może być i wieprzowina
  • Odpowiedz
@eszetowsky: właśnie jak czasem się tam wybierzemy na zakupy do domu to wcale nie wychodzi taniej, pewnie dopiero mając działalność i kupując hurtowo niektóre rzeczy się opłaca brać
  • Odpowiedz