Wpis z mikrobloga

Co wpisaliscie w deklaracji co zawiera przesylka dla lucky bagow? Kupilem baga z kategorii Hot Led flashlight i normalnie bym wpisal latarka ale kij wie czy chinczyk nie wyslal jakiejs np ladowarki do latarki albo paralizatora w latarce xD Gosc z dhl ktory do mnie dzwonil powiedzial, ze jezeli nie wiem co jest w srodku to robia rewizje ale sie placi za taka usluge. Potem jak zadzwonilem do innego goscia to sie zaczal smiac, ze jak moge nie wiedziec co zamowilem i zebym wpisal latarka. Jestem zagubiony............ Moze wpisac oswietlenie led?
#gearbest
  • 19
@leszek_SK: @matiwoj11: najlepszy jest ten punkt
Informacje:
3)Informacje:
a) Co jest zawartością paczki / przesyłki?
b) Z jakiego materiału jest wykonany przedmiot?
c) Do czego służy?

Skad mam wiedziec z jakiego materialu xD
@vlodek2532: ciekawe gdzie te przedmioty warte 5 razy wiecej niz normalnie xD Ja to odsylam od razu jezeli nie jest warte min 2 razy wiecej i mam to w d, ze w aukcji jest napisane: Lucky bag contents cannot be accepted for returns, replacement, or negative feedback. Przyjanuszowali i wszystkim wysylaja to samo jak narazie :/ ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)(
@matiwoj11: każdy kto kupił worek z DVR camera dostał taką ofertę. Bo się #!$%@? przy wystawianiu worku i w odróżnieniu od tych śmieci z Banggood postanowili wyjść z twarzą. Dostałem jeszcze 6$ w punktach od nich
@AlphaOmega: nie chcę Cię martwić zbytnio ale ci co dostali r-boxa to z worka "Lucky bag WITH HOT tv box" a nie z tego "Lucky bag FOR digital tv box". Też się na tym przejechałem :) jeszcze mam nadzieję, że przyjdzie coś do odtwarzania a nie akcesoria, ale nieduże te nadzieje :)
@Tatanaswybrali: zasmuciłeś mnie. Każdy oczekuje pewnie czegoś innego po tym worku, rzeczywiście najlepiej gdyby tam był jakiś TV BOX, gorzej jak to zatrzymają na celnym to będzie trzeba pisać o rewizję.
Twoja paczka dotarła już do polski ?
@AlphaOmega: tak, jest w wer warszawa. Pocieszenie jest takie, że w workach np "for rc toys" czy podobnych bywały drony gotowe do latania. Także mam nadzieję, że w tym zamówionym jednak będzie jakiś odtwarzacz, choć na pewno nie taki fajny jak ten :)