Wpis z mikrobloga

#masseffect


Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Średnia ocen ME Andromeda to jest jakaś porażka, ja myślę że to gejmerskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli, która broniła tych #!$%@?ów karakanów z Bioware’u to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie galaktyczne, jak moje gdzie postawiłem moje romanse, moje życie prywatne, biznes (xD), wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 3 czy 4 kolorowe zakończenia, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Bioware. Activision was tak nie wyruchało, jak wyrucha was Bio, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tej antyludzkiej branży, w której media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Sheparda zbezczeszczono, że ten człowiek ma tytuł pierwszego ludzkiego widma, że te cytadelskie #!$%@?! powtarzam cytadelskie #!$%@?! cytadelskie #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do nowej gry. Będzie was Bioware ruchał w dupę, będzie was Bioware #!$%@? dymał tak, jak was Activision nie dymało. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Mac Walters śmieć, zniszczy was. Lajamy, Kory, Vetry, skanowanie surowców będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Konsolowi i pecetowi idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Cytadeli i będę się z was #!$%@? gejmingowe frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Biowareskie kupili. Nie na Andersona, nie na Udinę, tylko na jakieś #!$%@? Rajderów, pionierów w dupę #!$%@? #!$%@?, na khetów #!$%@?ńców się napalili. To właśnie jest ta #!$%@? branża. Przez taką #!$%@?ę branże, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tej branży nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą kosmicznych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka graczy, garstka graczy, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? branży gejmingowej nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Konto na stimie i karta z debetem, to wy #!$%@? gejmerzy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? hajpowały Bioware niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-graczami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było zabijać Suwerena, szkoła było #!$%@? ratować radę cytadeli. Głupia branża, głupi gejmerzy #!$%@?, was do Auschwitz tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.
źródło: comment_55Cm03ziGMU3B6ybdohJjsofLlM68gae.jpg
  • 6