Wpis z mikrobloga

"Awaria zasilania w data center została usunięta. Po uruchomieniu serwerów macierz z danymi jest bez szwanku. Wszystkie dane i salda są bezpieczne. Nastąpiło uszkodzenie działania hypervisora o nieznanym dotychczas błędzie. Otrzymaliśmy już od producenta rozwiązanie występującego problemu i aktualnie następuje ponowne uruchomienie systemu. Sprawdzimy integralność danych. Zajmie to nam do kilku godzin, być może uda się nam zakończyć prace szybciej. Robimy wszystko co w naszej mocy aby uruchomić serwis w możliwie krótkim
to zle czujesz.


@prtyfly: Serio ? A Ty za kogo siebie uważasz, że swoją wypowiedź bierzesz za pewnik ? Jesteś takim samym pisarzem jak ja, czy ktoś inny tutaj, a to Twoje "To zle czujesz." jest dokładnie tyle samo warte co śnieg na Grenlandii.
@S_Rybka: Nie lubie Cie, zglaszalem Twoje multikonta i mam nadzieje, ze to dzieki mnie dostales bana ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam tez zamiar na Twoje glupie (jak sam slusznie zauwazyles) posty odpowiadac w rownie glupi sposob ( ͡° ͜ʖ ͡°) ot cala tajemnica.
@prtyfly: To czy mnie lubisz,czy nie, lotto mi dokładnie tak samo jak to co piszesz. Żegnam specjalistę z wypoku.
A co do bana to za dużo CH i K posłałem podobnemu cymbałowi do Ciebie, także ten, nie czuj się mocny w tym zgłaszaniu ( ͡ ͜ʖ ͡)

@prtyfly: Serio ? To trzymaj się mocno, bo spadniesz jak poznasz prawdę: Sam fakt bycia i wypowiadania się na wykopie, uznawanie się tutaj za znawcę tematu świadczy, że żenadomedr masz od urodzenia nie teges.
@floatingpoint: Zawsze myslalem, ze mamy za duzo gield BTC w Polsce, ale jak Bitmarket nie dziala, to juz jakos tak dziwnie jak tylko bitbay.net, bitmarket24.pl, dgtmarket.com i bitmaszyna.pl. To nawet smutno wyglada w bitcoinaverage.pl