Wpis z mikrobloga

@floatingpoint: Jak dla mnie giełda, która nie jest w stanie w ciągu chwili przejść na zapasowy serwer + update aktualnej bazy danych w nim to giełda niewarta zainteresowania. 5 godzin leży i śmierdzi ... Żegnaj shitowa giełdo
@S_Rybka: Zgadzam się, że to co się dzieje to jakieś januszowanie i anty case-study prowadzenia biznesu.. Błędy można wymieniać długo - brak dwóch niezależnych źródeł zasilania w serwerowni, brak nadmiarowego zasilania maszyn, brak UPS które pozwoliłyby w wersji minimalnej na podtrzymanie maszyn i w przypadku przedłużającej się awarii na zarządzane wyłączenie serwerów - dzięki czemu nie byłoby problemów z awarią hypervisora i konieczności sprawdzania integralności danych.

Wszystko wskazuje na to, że
@floatingpoint: W 100% zgadzam się z tym co opisałeś. Od siebie dodam, że miałem przymiarki gdzieś w sierpniu do nich, ale nie spodobali mi się po prostu jako userowi ze względu na wg. mnie amatorską szatę, a do tego w momencie jak chciałem zakupić, to mieli ponad 100 pln drożej niż konkurencja. I szczerze,to jakoś zapomniałem o nich, a teraz ta wtopa potwierdza to, że dobrze ich odebrałem, bo są amatorami.
Info z forum:

"Witamy.
Manualne sprawdzenie integralności danych pokazuje błędy, więc rozważamy powrót (rollback) do backupu z godziny 6:00 rano, z nabiciem manualnym wpłat/wypłat, które się pojawiły w międzyczasie. Analizujemy, wybierzemy jedną z dwóch strategii - dalsza praca nad integralnością danych lub w/w backup. Producent hypervisora twierdzi, że to co się stało dzisiaj - miało prawdopodobieństwo jeden do kilku milionów i patch który nam podesłał wskutek zgłoszenia awarii - rozwiązuje sprawę na