Wpis z mikrobloga

Wykopowicze!

Na naszym twitterowym profilu pojawi się dziś pewne pytanie. Nie zdradzimy jeszcze czego będzie ono dotyczyło, nie zdradzimy także godziny, o której się pojawi. Jedyną pewną informacją jest to, że 10 pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie, otrzyma od nas książkę Matthewa Syeda “Metoda czarnej skrzynki” - książki, nad którą objęliśmy patronat medialny ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Ale uwaga!
Żeby nie było zbyt prosto, pod uwagę brane będą jedynie odpowiedzi udzielone na Wykopie pod tagiem #metodaczarnejskrzynki ( ͡º ͜ʖ͡º)


Kto pierwszy ten lepszy, powodzenia! :-))

Edycja - wyniki - gratulujemy! :-)

#ksiazkiwykopu #ksiazki #wykop #czytajzwykopem #matthewsyed
wykop - Wykopowicze!

Na naszym twitterowym profilu pojawi się dziś pewne pytanie. ...

źródło: comment_IxgUzr9ScN4hb7sSSCIrEJQBCpW88ajd.jpg

Pobierz
  • 77
Mężczyzn z tym raczej nie miewają problemów :) Losowanie powinniście zrobić wśród #rozowepaski


@worldmaster: Ale mężczyźni miewają #rozowepaski - na prezent jak znalazł. Wygrywasz książkę, wręczasz wybrance "bo cię kocham", dostajesz punkty od niej, wygrywasz kolejny raz, ona płacze ze wzruszenia, a w podziękowaniu robi ci najpyszniejszą kolację świata. Stajesz się bohaterem we własnym domu. I masz dobrą kolacją. Warto? Warto! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@-PPP-: Zauważ, że to nie jest rozdajo. Rozdajo jest wtedy gdy wystarczy zaplusować żeby coś dostać. Tu zabawa nie polega na plusowaniu. Z taką wiedzą nigdy nie zdasz egzaminu na bordo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wykop: Ok ale nie ma też żadnego innego tagu który służyłby tylko do takich "rozdajo bez plusów", więc jeśli ktoś nie chce tego widzieć to nie jest w stanie sobie zablokować.

A bordo już kiedyś miałem, ale stwierdziłem że przereklamowane i cofnąłem przelew.
Chyba zapomnieliście, na jakim portalu jesteśmy.


@Slonx: Zapewne uderzasz do mitu, że na Wykopie siedzą sami samotni mężczyźni. Nic bardziej mylnego, osobiście znamy wielu Wykopowiczów w szczęśliwych związkach, znamy również takich, którzy miłość swojego życia znaleźli tutaj, na Wykopie - od czasu do czasu dostajemy zaproszenia na wykopowe śluby ;-)) A skąd ten mit? Może z tego, że w Polsce nie istnieje coś takiego jak kultura chwalenia się sukcesami, nawet tymi
@wykop: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,