Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki, jak to jest z tymi preorderami na #ps4? Mam zamiar kupić #masseffect andromeda i zastanawiam się czy będę mógł pobrać grę wcześniej a 23.03 o 00:01 zacząć grać? Czy dopiero wtedy będę mógł zacząć pobierać?
  • 22
  • Odpowiedz
@ovoxo: pobrać możesz wcześniej, preload dla Mass Effect: Andromeda już jest dostępny od kilku dobrych dni. Sama gra odblokuje się w momencie premiery dla regionu, na którym dokonujesz zakupu.
  • Odpowiedz
@ovoxo:
Preload będziesz mógł rozpocząć wcześniej pod warunkiem, ze sklep wyśle ci od razu kluczyk. Wiele sklepów informuje, że wysyłka może (choć nie musi) mieć miejsce dopiero 23 marca.
  • Odpowiedz
@G_Addams Zadaj #!$%@? pytanie 'hurr durr, po #!$%@? kupujesz tę #!$%@?ą grę', dziw się, że dostajesz #!$%@?ą odpowiedź xD W ogóle po czym wnioskujesz, że gra jest #!$%@?? Ostatnio jak patrzyłem na recenzje to oceny oscylują w okolicach 7-8, jak dla mnie to oznacz, że gra jest całkiem dobra.
  • Odpowiedz
@ovoxo: preordery dużych gier zawsze można pobrać 48h przed premierą ale zagrać będziesz mógł dopiero od północy dnia premiery czyli w przypadku MEA 23 marca
  • Odpowiedz