Wpis z mikrobloga

#polityka

Mam nadzieję, że nie wszyscy prawicowcy mają takie podejście do Euro 2012.

Tylko prawdziwy Wolak potrafi wpleść wątek Smoleńska w Euro i cieszyć się z tego, że coś co organizuje cały kraj będzie niewypałem, nawet tego nie kryjąc. Może to prymitywne z mojej strony, ale chciałbym, żeby Ci wszyscy ludzie zapakowali się w jakąś rakietę i wystrzelili w kosmos. Ja na Euro się planuję dobrze bawić, sportowo. Jak mi ktoś wejdzie w drogę, kopnę w dupę. Niech wraca do swojego politycznego koryta bawić się w mesjasza z innymi owieczkami, które mają potrzebę być nawracane i prowadzone.
  • 19
@maniaks: Mam nadzieję, że aż tak źle nie jest. Trzeba być naprawdę nieźle zakompleksionym człowiekiem, by trzymać kciuki za niepowodzenia własnego kraju. Patriotyczna postawa, nie ma co :)

@RT_NR: Rząd będzie się bawił w propagandę sukcesu, oni będą stosować propagandę katastrofy. Mam swój rozum i sam potrafię ocenić co jest ok, a czego należy się wstydzić, nie potrzebuję by mnie ktoś prowadził za rękę w tej kwestii.

@miki4ever: Coś
@DuPont: Dzięki :) Czasem mam słabsze chwile i zamiast coś obśmiać próbuję to zrozumieć lub skomentować na serio. Ot tak, by dać znać, że nie podoba mi się coś. A nuż jakiś wielbiciel tego wodzireja się popuka w czoło.

?


@Ryu: Po Twoim ostatnim zachowaniu wolę kasować profilaktycznie Twoje wpisy, na wypadek gdybyś chciał zacząć dowcipkować o czyjejś matce. Może zdaniem adminów za obrażanie rodziców należy Ci się tylko ostrzeżenie,
@parachutes: oni już są dawno rozkminieni. przecież to płatne pachołki, więc co się dziwić że wynajdują preteksty i manipulują w swoich tekstach? nie ma sensu się tym emocjonować. w takich momentach jedynie zanika moj egalitaryzm (ofkoz w sensie, ze nie ma ludzi lepszych i gorszych, a nie w sensie "wszyscy mamy takie same zoladki") i pojawia sie elitaryzm czytajac komentarze pod tekstem.

ale z ciebie skrajny centrowiec z tym Ryju :(
@DuPont: A ja chciałbym raz na jakiś czas wdać się w polemikę z kimś kto wierzy w te idee i spróbować zrozumieć jego punkt widzenia. Mam na myśli tych, którzy nie są płatnymi pachołkami, a naprawdę w to wierzą. Może nie chciałbym się bawić w wodzireja ani zmieniać ludzi by umierać szczęśliwszym, ale po prostu często mnie zastanawiają determinanty kierujące ludźmi, którzy dają sobą manipulować (jednocześnie najgłośniej wykrzykując o tym, że
@DuPont: Teoretycznie tak. W praktyce jednak rzadko kiedy da się wejść w polemikę z kimś na wykopie. Uderzyłem w stół i nożyce się nie odezwały, jedynie @RT_NR: coś tam nabazgrał, ale bardziej od niechcenia.

Dobra, na chwilę kończę zbawiać świat i zabieram się za magisterkę :D