Wpis z mikrobloga

@Rimfire: Przecież ten jego komentarz ma ukrywać w jakiej jest teraz dupie. 40 zamówionych wykładów? Plażo, proszę, kto normalny w to uwierzy xD

To ja pójdę zaczepię jakiegoś koksa żeby mi dał w mordę, gdy da mi w mordę to będę się cieszyć, że osiągnąłem swój cel, a ty mi będziesz przyklaskiwać, bo osiągnąłem swój cel. Kek.
Miej poczucie godności, to co J #!$%@?ł to 100x poniżej żenady.
p.....n - @Rimfire: Przecież ten jego komentarz ma ukrywać w jakiej jest teraz dupie....

źródło: comment_li6RlCZOk1r8Bljmt8DrgTAaK75fz6Ns.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Patryk: Kasa z reklam to grosze, zwlaszcza ze on chyba tam nawet nic nie umiescil.
Kase trzepie sie z reklamowania rzeczy, a kto chcialby reklamowac swoj produkt osoba chora psychiczna?
  • Odpowiedz
po części masz rację, ale yt tak dziala że jak rzucisz dobrego virala to przekręcasz licznik odsłon a kasa sama leci.


@Patryk: Ten jego film ma raptem 800k wyświetleń. Nie jest to jakoś dużo, jego najpopularniejsze filmy mają kilkukrotnie więcej. W ogóle wrzucił go na swój drugi kanał który nie jest super popularny (6k subów), więc chyba jednak nawet na to nie liczył, za to na jego głównym kanale się
  • Odpowiedz
@Rimfire: Tak piszesz jak to nie zyskał na tym. Teraz zobaczyłem, że wrzucił ten film na kanał na którym ma 6k subów, film ma raptem 800k wyświetleń (przecież to nic tak naprawdę) a nawet nie umieścił tam reklamy. A popatrz na statystki jego głównego kanału, bo traci suby i widzów.

Więc jednak chyba nie taki geniusz, co? W zasadzie teraz to wygląda jakby serio wierzył w ten świetny pomysł inaczej
  • Odpowiedz
Tak jak napisał @Rimfire, Jakóbiak to geniusz jeżeli chodzi o kreację marki, w tym przypadku tą marką jest on sam, osiągnął to co zamierzał tym projektem, nawet jeżeli nie zaprosi go Ellen, a trzask pękających w poprzek dup polaków tylko podkreśla jego sukces, bo niestety mamy taki kraj w którym to właśnie miara bólu dupy rodaków świadczy o sukcesie danej osoby.
  • Odpowiedz
@Rimfire:

Samego "fakowego filmiku z Ellen" nie widzialem, ale Jakobiaka kojarze i jezeli nie przekrecam faktow to chyba zawsze zbieral sporo krytyki; zarowno tej konstruktywnej, jak i czystych hejtow. Zakladajac, ze chcial sie spotkac z Ellen to co mial do stracenia robiac ten filmik? Czesc osob i tak uwazala go za kretyna, wiec jak mu napisza, ze jest kretynem 10 zamiast 9 razy, to duzo to nie zmieni. Jednoczesnie, sporo
  • Odpowiedz
@bialejajko: kontrowersje i parcie do przodu nie patrzac sie na hejt. To klucz do sukcesu.
To jest raczej chwilowy fejm, za miesiac nikt o nim nie bedzie pamietal bo nie jest w jakis sposob unikalny, zwlaszcza dla osob z poza Polski. Bedzie mial latke to ten co udawal wywiad z ellen.
Pytanie, co bedzie w rozmowie a prawdziwa E? Skoro tutaj sporo sie wypowiadal.
Sadze ze skecz 5 minut bylby
  • Odpowiedz