Wpis z mikrobloga

@wpoz: Ten facet to geniusz. Jego celem było stać się sławnym, tak też wyniósł zbieranie atencji na nowy poziom. Ludzie wrzucają na niego już od tygodni z powodu tego filmiku i jeszcze sprawa nie ucichła, i mam przeczucie, że on jest zachwycony tym jak za niego ludzie robią reklamę (w tym Ty, Mireczku).

Teraz pomyśl co by było gdyby wszyscy go zignorowali i tylko skomentowali sami do siebie, że to co
@Rimfire: nie obchodzi mnie co chciał tym osiągnąć, zrobił z siebie debila to się z tego śmieję.
Też nie rozumiem dlaczego zawsze przy takich akcjach doszukuje się ukrytego geniuszu i sprytnego planu, owszem mogło tak być ale równie dobrze mógł nie być tego świadomy (a patrząc pobieżnie na jego twórczość to jest to nawet bardziej prawdopodobna opcja, pewnie oczekiwał rozgłosu ale nie o takim wydźwięku).
E:

Wiem, bo widziałem na jakiejś
Tak jest opisywany bo tak h3h3 napisał w tytule.


@wpoz: No i jak tu nie nazywać go geniuszem, skoro koleś zrobił o nim ponad 18-to minutowy filmik? Jak Wardęga zyskał międzynarodową sławę to też najeżdżali na niego nazywając debilem, bo facet dorobił się fortuny na robieniu filmików. To jest chyba ta słynna polska zawiść, a pan Jakóbiak wie jak tą zawiść wykorzystać do wypromowania się na fali hejtu. Idzie mu póki
No i jak tu nie nazywać go geniuszem, skoro koleś zrobił o nim ponad 18-to minutowy filmik?


@Rimfire: W którym jedzie po nim jak po burej suce. Też zawsze o czymś takim marzyłem.

To jest chyba ta słynna polska zawiść

Tak masz rację, w tych czasach nie ma czegoś takiego jak krytyka, wszystko w negatywnym tonie to hejt i zawiść. A polską zawiść zwłaszcza widać w filmiku amerykańca i komentarzy jego