Wpis z mikrobloga

@Dolan: wlasnie dales typowy pokaz Polaka-robaka. Jestes wrecz jego uosobieniem. Jesli firma oglasza promocje ktora polega na tym ze rozdaje kawe albo ze w okreslonych godzinach kawa jest bezplatna to tylko Polak-robak moze piszczec ze jak to tak - tak za darmo. Patrzcie na mnie - ja jestem Polakiem-robakiem!! Ja nie biore kawy za darmo!! Jestem kims!! Kims!! Jesli kawa jest za darmo to jest kuhwa za darmo!!! Kazdy moze przyjsc
@Dolan: jak taki Niemiec albo Jankes ulica, patrzy kawa w promocji, bierze kawe i idzie dalej. Idzie Polak-robak ulica patrzy kawa w promocji. O kuhwa!! Kawa w promocji!!! Za darmo!! Cale dziecinstwo z rodzina wode z bajora pilismy!!! Jak to mozliwe ze to za darmo!! To przeciez nie wypada!!! Wy Polaki-robaki przeciez kawy w zyciu zescie na oczy nie widzieli!! Oczy?? Powiedzialem oczy?? Jakie oczy!! Przeciez wy macie czujki!! Jaaaak karaluuuuchy
@Dolan: ja czuje zażenowanie kiedy podchodzi do mnie 3raz ta sama osoba po darmowa kawę... chociaż lepsze te kawy niż darmowe muffiny, najlepszy tekst gdy proponujesz ciastko do kawy to oni w zamian ci mówią ze dziękuje bo są na diecie chyba kilka osob mi tak powiedziało xD
@karolajjnn no właśnie chciałem znać opinię pracownika mcd ;) czyli w sumie wam wszystko jedno ze biorą sama kawę ale jak ta sama osoba podchodzi kolejny raz to faktycznie żenua :>
@Dolan: mi jest zenua kiedy muszę gadać ta formułkę a oni maja wjb ogólnie ze tak się łaszą po ta darmowa kawę, najlepsze przypadki kiedy powiadamiasz gościa o takiej promocji kiedy to chciał kupić kawę i za nią zapłacić to mówi ze super ze za darmo - proponuje wtedy ciacho jakiegoś muffina to wtedy odzew zerowy A ludzie czekają na tym drive tyle czasu aby napić się jednej małej kawy pozdrawiam