Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A więc mireczki stało się. #rozowypasek mnie zdradził, ma bolca na boku. Wyszło szydło z worka, podczas rozmowy powiedziała, że to koniec.
Oczywiście #logikarozowychpaskow mocno i tłumaczyła, że to ja byłem zły i moja wina. Ale jestem świadom, że będąc znacznie lepszym człowiekiem i tak z powodu jakiś zgrzytów, fagas byłby idealizowany i skończyło by się tak samo.
Miłość boli, boli też to to, że bardzo jej pomogłem w życiu a dostałem na koniec takiego kopa w dupsko. Czuje się upokorzony sposobem w jaki się zakończyło.
Może jestem oślepiony i ze mnie nic nie zeszło ale czekam aż jej fascynacja gachem zejdzie i jestem jej w stanie to wybaczyć i wrócić.
A możę to oznaka dojżałości, że osobie która isę kocha, można wybaczyć.
No musiałem z siebie wylać koniec powaznego związki. Na chwilę przed wspólną wyprowadzką.
Z jednej strony życze jej dobrze bo dlaej kocham, z drugiej strony mogę się na niej efektownie i dość chamsko zemścić i to też kusi. No i życzyć, żeby miała dalej frajerskie życie z fagasem, bo my już wchodziliśmy jedną nogą do wspólnego mieszkania.
Dojżałość, szanowanie jej decyzji i odpuszczenie? To samo tylko dalsza próba powrotu czy chamskie zagranie rozgołocenia jej ze wszystkiego i poniżenie?
#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czekam aż jej fascynacja gachem zejdzie i jestem jej w stanie to wybaczyć i wrócić.


@AnonimoweMirkoWyznania: Po co czekać? Nad związkiem trzeba pracować. O------l gachowi laskę, zaraz po tym, jak wyciągnie z osranego dupska twojej królewny, może ona w końcu zrozumie!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najgorsze co możesz zrobić to się mścić a równie głupie to wybaczać i próbować się schodzić. Zamknij ten rozdział życia nie rozpaczaj nad tym bo to po prostu koniec s-----------o etapu życia.

Wybaczanie nigdy nie jest łatwe, zawsze będziesz miał przed oczami wizję jej zdrady i zarówno ty jak i ona nie przejdziecie nad tym do porządku dziennego, to co było cenne zostało już bezpowrotnie zdeptane.

Idź swoją drogą
  • Odpowiedz
Logika różowych pasków to brak logiki. Każda działa inaczej - dla jednej kiedyś byłem w stanie zrobił wszystko i mnie zostawiła po 2 latach bo chciało się jej swobody.. Ale od tego momentu mija 3 lata i wiem, że jakbym napisał teraz, że chce spróbować jeszcze raz to byłaby już z powrotem ze mną.. Męskość tu nie ma nic do rzeczy jak dla mnie, po prostu zależy od dziewczyny. Jednak jednego mogę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ani nie wybaczaj, ani się nie mścij, skoro się puściła, to nie jest warta nawet Twojego spojrzenia w jej stronę. Podobne tematy były wałkowane milion razy na mirko
Jeśli chcesz coś z tą sytuacją zrobić, to wyciągnij wnioski i dla następnej dziewczyny bądź lepszy niż dla tej, tak żeby nawet przez myśl jej nie przeszło, żeby na kogoś zwrócić uwagę
  • Odpowiedz
PlujacaKaryna: P------o Cię? Zbierz się do kupy i zacznij od nowa z inną ALE przestań być pantoflem. Nie można być cały czas miłym misiem, natury nie oszukasz - musisz być mężczyzną. Co nie oznacza że ma być jakimś dupkiem tylko że masz wykazywać cechy męskie. Zastanów się, tak dla siebie, przeanalizuj gdzie byłeś pantoflem i zachowywałeś się jak baba i popraw swoje zachowanie - Twoja nowa partnerka będzie dzięki temu szczęśliwsza,
  • Odpowiedz
OkiełznanyCielak: Nie wybaczaj zdrady. Nie ma litości dla takich osób.

Kiedyś wybaczyłem zdradę. Możesz wierzyć lub nie, ale przez to prawie zostałem cuckoldem.
Gdyby moja ex zamiast zdradzać mnie po raz drugi, rozegrała to lepiej psychologicznie to pewnie zgodziłbym się na wszystko i skończyłbym na (w najlepszym wypadku) byciu tą trzecią, niekoniecznie potrzebną osobą podczas trójkąta.

Niektóre kobiety takie są: wyczuwają słabość mężczyzn i wykorzystują to. Wezmą ile się da dla siebie, nie patrząc na Ciebie i Twoje uczucia.
  • Odpowiedz