Wpis z mikrobloga

Mało ostatnio piszę. Słowa się nie układają. Mimo iż pomysłów mam sporo, mimo iż wydają się one ciekawe, to po spisaniu... No cóż, okazują się nudne. Może to spokój ducha nie pozwala mi układać zgrabnych zdań, może to skupienie na chęci rozwoju w innym kierunku...

Rysunki jednak... one mnie zaskakują. Pomysły są klarowne, przemyślane. Takie o... codzienne, zwykłe, jak moje historie.

Powoli dochodzę do wprawy. Ręka drży już mniej, linie są sprawniejsze. Uczę się ołówka którego używam, uczę się cienkopisów. Nie zdawałem sobie jakie to ważne, wiedzieć do czego są one zdolne.

Najczystsze #chwalesie bo z tego rysunku jestem dumny.

#postmanstories #czarnynotatnik #rysujzwykopem

PS. Tutaj rzadko coś wrzucam. Więcej możecie znaleźć na moim profilu na Instagramie
Old_Postman - Mało ostatnio piszę. Słowa się nie układają. Mimo iż pomysłów mam sporo...

źródło: comment_PzRoGVs7JLgjJxIpiw9SX7Kj1VbQvTau.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Słowa się nie układają. Mimo iż pomysłów mam sporo, mimo iż wydają się one ciekawe


@Old_Postman: Tak jak myślałem, emigracja cię zniszczy. Niby lepsze zarobki ale wypala człowieka. Trzeba było zostać przy donosicielstwie

  • Odpowiedz
@Old_Postman nie znam Cię w ogóle, ale z niecierpliwością czekam na jakiś wpis jak Ci się żyje na emigracji, masz lekkie pióro jak już wiele osób Ci to pisało, a ja sam lubiłem poczytać co tam u Ciebie :)
  • Odpowiedz