Wpis z mikrobloga

pomysł ujednolicenia ceny książek powstał jeszcze za rządów PO


@czaykowski: i zostal odrzucony mimo lobbowania.
Zalosni jestescie. PiS rzadzi dwa lata i PiS to wprowadzil... a tu dalej ABOZAPEŁO... w dodatku kula w plot.
Z tego co pamiętam, to pomysł nie był Glińskiego, tylko PIK, więc @k1fl0w wprowadza w błąd.
@pk347: ABOZAPEŁO - no właśnie (tu off topic) PO było tak #!$%@?ą partią, że nie wprowadziło mi związków partnerskich
Śmiać mi się chce i z jednych, i z drugich. Bo jedni winą zawsze obarczają poprzedni rząd, a drudzy doszukują się zła tylko w obecnym, mimo że niektóre pomysły wcale nie są ich. A ja mam
Z tego co pamiętam, to pomysł nie był Glińskiego, tylko PIK, więc @k1fl0w wprowadza w błąd.

@czaykowski:

„Gazeta Polska Codziennie” informuje o projekcie w sprawie jednolitej ceny książki, który powstaje w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie propozycji Polskiej Izby Książki


https://www.wprost.pl/kraj/10046396/Jednolita-cena-ksiazki-pomyslem-na-ratowanie-ksiegarn-Projekt-budzi-kontrowersje.html

Propozycja PIK a prace w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego czyli Gliński.
pomysł


@czaykowski: faktycznie w wątku głównym użyłem zwrotu pomysł ministra Glińskiego - przepraszam.
@Moderacja - za późno na edit, ale czy mógłbym prosić o zmianę zwrotu

pomysł ministra Glińskiego
na
prace w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Glińskiego