Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam od ponad tygodnia zapalenie ucha według diagnozy lekarza. Prawie nic nie słyszę, a słyszę z dnia na dzień coraz gorzej. Zażywałem antybiotyk, ale mi się już skończył. Słuch nie powrócił... Poszedłem się zapisać do laryngologa, termin dopiero za dwa miesiące kur.. Pięknie. Czy powinienem udać się z tym na SOR laryngologiczny, czy może czekać aż słuch powróci?
#zdrowie #laryngologia #lekarz
  • 14
  • Odpowiedz
@PiotrPiotroWielki: Pieprzone polskie realia.

Najwłaściwsze, jeśli wchodzi w grę tylko publiczna służba zdrowia, to byłoby skierowanie do laryngologa na cito. Ale się nie zdziwię jeśli powiedzą termin na 'za tydzień'.

Jest strona http://kolejki.nfz.gov.pl/Informator/Index/ spróbuj poszukać najbliższen poradni, gdzie jest najmniejsza kolejka i podzwonić. Czasami zdarza się, że sa zapisy nawet na kolejny dzień, albo ktoś rezygnuje z wizyt.

A jak nie wyjdzie z termiem 'na już', to ostry dyżur, ale w
  • Odpowiedz
@Milady88: Zawsze można znaleźć w internecie listę dyżurow w danym mieście.
Warto wiedzieć, gdzie jest okulista, laryngolog, stomatolog i inne specjslizacje.
  • Odpowiedz
@PiotrPiotroWielki: koniecznie idz do szpitala jak leżałem w klinice uniwersyteckiej w Poznaniu (niedosłuch ~40db here) to poznałem babkę która po wyleczonym zapaleniu ucha dorobiła sie niedosłuchu ~80db + #!$%@? błędnik
  • Odpowiedz