Wpis z mikrobloga

DŻIZAS, KUWRA JAPEIRDOLE....

Jak ja nienawidzę osób, które nie szanują mojego czasu, tych które się #!$%@? mać spóźniają.
Jeżdżę do pracy z trzema osobami. Zawsze któraś z nich a zwłaszcza jedna przychodzi 5-10 minut po czasie. #!$%@?, mam do pracy spory kawałek i każda minuta spożnienia mnie ultra #!$%@?. Już #!$%@? z jazdą w pierwsza stronę, chociaż i tak ZAWSZE, co dzien musimy się zatrzymać na małe zakupy w sklepie bo #!$%@? nie moża sobie kupić czegoś do żarcia dzień wcześniej, nie wiem #!$%@? ale ja nigdy nie wychodzę tylko kupuje to co chce po pracy, wtedy jak już jestem sam żeby nie marnować czasu innych. Mało tego, przynamniej raz w tygodniu któraś z osób ma do załatwienia coś na mieście, albo nagle jej się przypomni o tym iż musi zatankować swój powóz. Nie wiem, może jestem jakiś #!$%@? że mi przeszkadza to że ktoś sobie chce auto zatankować ale na Boga, zróbcie to dzień wcześniej, tym bardziej że podróź do domu trwa około godziny, i każdy wypad poza trase PRACA – DOM mnie #!$%@?. #!$%@?.
Może stwierdzicie że przesadzam, że kazdy ma sprawy do załatwienia, że każdy chce sobie coś kupić czy zatankować ale #!$%@? mać, ja jakoś poświecam SWÓJ czas na załatwienie SWOCH SPRAW po tym jak jestem sam, nie marnuje czasu innych na latanie za pierdołami.

#!$%@?, człowiek z samego rana jedzie do roboty #!$%@? bo ktoś się spoźni a wraca jeszcze bardzie #!$%@? bo ktoś coś OBOOBOB załatwić i #!$%@? w domu jest 45minut pożniej.
#!$%@?!

#gorzkiezale ##!$%@? #spoznianie #pracbaza #samozycie
  • 3