Wpis z mikrobloga

Miraski mam dylemat czy anulować firmie z alledrogo negatywa:
1. Kupiłem mikrofon nazwa zelman xxx /24h jakoś na początku lutego i opłaciłem wszystko
1** możliwe, że nie doczytałem w aukcji, że wysyłka będzie na początku marca ale to dużo nie zmienia - max wysyłki 21 dni, co pasowało na początek marca.
2. dostałem maila dzisiaj, że jednak mikrofony nie doszły do nich i chcą wysłać go w kwietniu.
3. wstawiłem negatywa, że no czekałem trochę i nazwa aukcji /24h mylna i dalej nie mam sprzętu.
4. dzwoni do mnie janusz 5 minut po komentarzu z tekstem "narazie pana grzecznie proszę o skasowanie komentarza..." ale powiedział to w taki sposób, że zaraz będzie mnie straszył, odpowiedziałem, że jak inaczej miałby mnie prosić jak nie grzecznie. Ogarnął się trochę i starał się wytłumaczyć, że nie doszły do nich te mikrofony itp.
5. w trakcie rozmowy dostałem od niego maila w stylu "skasuj komentarz albo za kłamstwo wysyłamy to do prawnika"

Po rozmowie chciałem skasować, bo typ wydawał sie normalny, ale ten mail mnie wkurzył dlatego piszę do Was kochane Miraski ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#allegro #problemypierwszegoswiata #trudnesprawy
  • 8
  • Odpowiedz
@przemodan: @fishery: W aukcji jak na telefonie wchodzisz w szczegółach było "wysyłka pierwszy tydzień marca" i chcą zmienić na kwiecień. To był mikrofon za 25 zł i miałbym kupować go jako preorder na za miesiąc? Tytuł i dobre oceny firmy mnie zmyliły i nie czytałem całego opisu.

Dzięki Cumple, chyba będę nieugięty.
  • Odpowiedz
@bartek-baku: Gdyby gość normalnie przedstawił sytuację i poprosił, spoko. Różne rzeczy się zdarzają, jednak jeżeli zaczynają się pogróżki to ja osobiście jestem w stanie dopłacić do biznesu aby typa #!$%@?ć
  • Odpowiedz
mail: "Dlaczego Pan kłamie, że informacja o preorderze była ukryta? Zarówno czas realizacji zamówienia był ustawiony na 21 dni, jak i w opisie NA CZERWONO była o tym informacja. Wnosimy o unieważnienie komentarza, gdyż to co Pan napisał to kłamstwo, informacje w aukcji na ten temat były i jeżeli te kłamstwa nie znikną to niestety sprawą będzie się musiał zająć nasz prawnik na podstawie szkalowania firmy w oparciu o nieprawdę."

Nazwa aukcji:
  • Odpowiedz
@bartek-baku: zapytaj go co znaczyło to 24h w tytule,
czas wysyłki był 21 dni co wypadało początkiem marca a on przedłużył to o jakieś 30 dni i nie widzi w tym problemu? co cie obchodzi ze przesylka do niego nie doszła, to jego problem
  • Odpowiedz
@MirekMireczekMirunio:
JA: Co znaczy /24h w tytule aukcji? Dodatkowo próba zastraszenia prawnikiem, raczej nie bardzo ok.

Odpowiedź: Witam Kolega, który pisał do Pana nie znał sprawy ani naszej rozmowy telefonicznej. 24h w tytule absolutnie nie oznacza dostawy a czas realizacji zamówienia.

Wikipedia: Czas dostawy – długość cyklu realizacji zamówienia, czyli czas między złożeniem zamówienia a otrzymaniem dostawy.
  • Odpowiedz