Wpis z mikrobloga

Inną sprawą jest to, że trzeba być skończonym idiotą, by chodzić do łóżka z kimś, z kim nie planuje się przyszłości i nie pomyśleć o zabezpieczeniu, a polegać jedynie na wierze w to, że partnerka się zabezpiecza.


@a__s: jeśli ktoś tu jest idiotą, to tylko te karyny łapiące faceta na ciążę. W końcu ściągalność alimentów wynosi 17%, a nie 90% XD
  • Odpowiedz
@goizeder to może działać inaczej, skoro się zabezpiecza z nią, pokazuje mu test, on zrezygnowany godzi się z myślą, potem nie trzeba się już zabezpieczać, więc dopiero wtedy wpadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No chyba że zostanie i stwierdzi że jak i tak jest w ciąży to antykoncepcja niepotrzebna. Albo laska go przekona do takiego sposobu myślenia.


@blondeblossom: w przypadku prezerwatyw skuteczność wynosi ponad 99%. Z drugiej strony prawie połowa kobiet w stałych związkach zdradza.

Myślę, że ~1% prawdopodobieństwa na awarię gumki to sporo mniej niż ~50% prawdopodobieństwa na to, że jest się zdradzanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tical25: Gumka to nie jedyny środek.
Są sprytne co biorą tabletki ale jak mają plany złapać na dziecko to po kryjomu odstawiają. Przecież zawsze może wytłumaczyć że to nie jest 100% skuteczności, że mogła niechcący jakąś pominąć, może jak miała problemy jelitowo/żołądkowe to nie zdążyła się wchłonąć. A tego nijak nie sprawdzisz.

Ta...połowa kobiet zdradza... Ciekawe skąd takie statystyki.
  • Odpowiedz
  • 0
@blondeblossom Ostatnie badania, które czytałam mówiły, że do zdrady przyznaje się ok 46% mężczyzn i 32% kobiet. Pytanie ilu ludzi zdradza, a się nie przyznaje ;-))
  • Odpowiedz
@a__s: Tego się już sprawdzić nie da niestety. Chociażby dlatego że samo pojęcie zdrada jest niejasne (albo sporo ludzi się tłumaczy ze zdrady że np. zdrada po pijaku to nie zdrada itp.).
  • Odpowiedz
trzeba być skończonym idiotą, by chodzić do łóżka z kimś, z kim nie planuje się przyszłości i nie pomyśleć o zabezpieczeniu


@a__s: a jak pomyślę o zabezpieczeniu i pójdę z kimś do łóżka z kim nie planuję przyszłości to już nie jestem skończonym idiotą?
  • Odpowiedz