Wpis z mikrobloga

@dindon1234: czyli nikt nic nie wie i co nam pan zrobisz, tak? Do d--y w takim razie bo liczyłem na ten sprzęt co miał przyjść... Można jakoś się skontaktować z WER Warszawa i zapytać o tę paczkę?
  • Odpowiedz
@kuta_senator:
Co oznacza status przesyłka w transporcie?
Status ten znaczy dokładnie tyle co... NIC. Absolutnie nie przesądza to o opłatach VAT/cło, nie oznacza to również podróży do kolejnego WER albo docelowego UP.

Skąd ten status?
Status ten został wprowadzony pod koniec roku 2016. Zapytaliśmy o to rzecznika
  • Odpowiedz
@AliPaczka: dokładnie tego samego się dowiedziałem na infolinii poczty polskiej. Stamtąd skierowali mnie do urzedu celnego w Warszawie a tam już się nie mogę dodzwonić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@sdik: i do samego końca paczka była na statusie WER? Czy jakoś kilka dni przed dostarczeniem status się zmienił?
  • Odpowiedz
@kuta_senator: moja z PostNL też wisi podobnie, z tym że ledwie od zeszłego czwartku... Zastanawia mnie, skoro ma na poczcie status "List polecony priorytetowy", czy nie powinna być dostarczana szybciej?
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie, skoro ma na poczcie status "List polecony priorytetowy", czy nie powinna być dostarczana szybciej?


@mckale:

nie, bo prioryteryzacja nie dotyczy szybkosci w jakiej urzad celny dopusci przesylke do obrotu.
  • Odpowiedz