Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zablokować wprowadzenie się mojej dziewczyny na stancję gdzie mieszka 2 kolesi? Jeszcze nic nie jest przesądzone ale ten pokój jej bardzo odpowiada. Staram się ją zniechęcić do tego, m.in. powiedziałem jej, że będzie robić im za sprzątaczkę, bo faceci mają inne pojęcie czystości. Ona powiedziała, że często z facetami można lepiej się dogadać niż z kobietami (no pewnie bo faceci zawsze na coś liczą). Obawiam się, że jak się ostro pokłócimy i nie będziemy odzywać się przez tydzień to któryś wykorzysta okazję, jednego przypadkiem nie będzie a 2. będzie ją pocieszał przy alkoholu..., jakoś w sierpniu się ostro pokłóciliśmy, ona myślała że już się nie odezwę i co by się działo jakby mieszkała z tymi 2 kolesiami? Pewnie chciałaby ze złości odreagować a ja nawet nie dowiedziałbym się o tym. Najlepsze jest to, że jak chciałem jechać z koleżanką na weekend na narty, bo moja dziewczyna nie mogła to powiedziała, że jak się jest w związku to nie ma robienia weekendowych wypadów z koleżaneczką... tak ale mieszkać z 2 kolesiami to już wolno, w sumie ma nawet rację z tym wyjazdem tyle, że ja nie miałem z kim innym jechać w tym czasie. Tylko nie mówcie mi żebym się zakumplował z tymi kolesiami, bo takie kilkumiesięczne przyjaźnie są gówno warte a oni na 100% będą do niej zarywać, bo jest piękną dziewczyną. Wiem że normalnie by mnie nie zdradziła ale boję się dni gdy ostro się pokłócimy i wtedy uzna, że już się nie odezwę i z nami koniec, wątpię żeby wtedy szukała kogoś na mieście to jest b. prawdopodobne, że jakiś mój kumpel ją wypatrzy, a wiadomo że takiego współlokatora ma pod ręką który będzie tylko czyhał aż się popsztykamy, kobiety to emocjonalne istoty a jeszcze jak doda się do tego #!$%@? na mnie i alkohol to już nieszczęście gotowe, potem po wszystkim będzie przepraszanie, bo byłem dla niej niedobry a akurat kolega-pocieszyciel był pod ręką...

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene

Czy nie miałbyś nic przeciwko temu żeby twoja dziewczyna zamieszkała z kilkoma facetami?

  • Nie przeszkadza mi to 22.0% (289)
  • Odradzałbym jej to delikatnie 30.4% (400)
  • Postawiłbym ultimatum albo oni albo ja 47.6% (626)

Oddanych głosów: 1315

  • 114
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No jak dla mnie to skoro Ci nie odpowiada to nie powinna tam zamieszkać i sama powinna to zrozumieć. I nie słuchaj tego gadania o zaufaniu, bo to teoretyczne pieprzenie. Drzwi w domu tez nie zamykajcie jak wyjeżdżacie, bo jak złodziej będzie chciał wejść to i szybę wybije. Gratuluje rozumowania.
  • Odpowiedz
@Asteroida: nie rozumiem po prostu dlaczego się tak oburzyłeś i od razu przeszedłeś do ataku ad personam. I nie wiem teraz po co ta wstawka o pieprzeniu lasek, nie ma się co chwalić chyba, że się chodzi do łóżka z zajętymi dziewczynami.
  • Odpowiedz
@YouMadeMe: @Limonene: Niektórzy są dziwni xD
Kilka lat wynajmowałem różne pokoje, mieszkały też jakieś studentki. Jedna bardzo ładna, miała swojego chłopaka, ale ja tego typa w życiu na oczy nawet nie widziałem, chociaż ja i współlokator mieszkaliśmy z jego dziewczyną 2 lata xD Dowiedziałem, że niedawno się pobrali. Jakoś ten facet nie był zazdrosny i nie sprawdzał jej nawet, chociaż zawsze mógł po prostu wpaść do niej bez
  • Odpowiedz
@wypok_smieszne_obrazki: znam pewne małżeństwo z 4 letnim stażem, ona ufa jemu bezgranicznie, on jak idzie ze mną do klubu to potrafi wymacać więcej lasek niż wolni kolesie, on maca obce laski a ona mu ufa bezgranicznie już od 10 lat xD i tak do usranej śmierci będzie ją robił w bambuko a ona będzie mu ufała bezgranicznie XD a ja na pewno kumpla nie wsypię bo on znając życie powie
  • Odpowiedz
@Instynkt: Co? :D To o prysznicu najlepsze... xd Tak, bo na pewno ci faceci się na sto procent zainteresują tą dziewczyną, a ona nimi. No co za logika? Ja co prawda nigdy nie mieszkałam z nie-rodziną, ale moi znajomi owszem. Wielu z nich mieszka z osobami płci przeciwnej, czy to w akademiku, czy w mieszkaniu. Żadne z nich nie weszło w jakieś bliższe relacje ze współlokatorami. Jak ktoś chce po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tu moim zdaniem jest odwieczny problem, że robisz projekcję swojego (męskiego) podejścia na dziewczynę. Facet uprawiałby seks z kim popadnie, bo ma takie libido. Kobiety mają znacznie mniejsze potrzeby, więc nie będą ryzykować związku dla pierwszego lepszego gościa. Po prostu zbyt mała gratyfikacja z uprawiania seksu z facetem, do którego nic się nie czuje. Chyba że kompletnie wam się w związku nie układa, ale wtedy to dziewczyna nie musi
  • Odpowiedz
@YouMadeMe: xD to jest ta słynna solidarność jajników?

Najpierw laska sie mu nie zgodziła na byle wyjazd, on teraz się nie zgadza na to, żeby mieszkała z jakimiś kolesiami i oczywiście kto jest winny? BEKA
  • Odpowiedz
@razenas: beka to jest z Waszych wypowiedzi jak najeżdżacie na typiarę, a znacie tylko wersję OPa.
A Ty dalej nie czujesz różnicy między BYLE wyjazdem z KOLEŻANKĄ (wspólne rozmowy, jedzenie posiłków, wspólne spędzanie czasu, to przecież też zbliża, tak jak wyżej inny Mirek to opisał), a mieszkaniem, które być może jest w dobrej dla niej lokalizacji i korzystne cenowo? Myślisz, że jak ludzie różnej płci wynajmują razem mieszkanie to żyją
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty jesteś jakiś nienormalny. Sama właśnie zamierzam się wprowadzić do mieszkania, gdzie już chłopak mieszka, bo z chłopakami się lepiej mieszka (wynajmowałam kiedyś tak, że było w sumie trzech facetów i ja- nie, z żadnym się nie przespałam -_- ).
To może nigdzie z domu nie powinna wychodzić, bo nawet na przystanku się może zacząć obściskiwać z obcym kolesiem?
  • Odpowiedz
generalnie to jak ma się puścić to i tak się puści nawet jakby mieszkała z dziewczynami to co za problem sprowadzić sobie armando z imprezy???


@FLOLPROBA: Tym sposobem można usprawiedliwić, że dziewczyna na tej stancji będzie spała w jednym łóżku ze współlokatorem.

Przecież jak ma się puścić, to się puści, niezależnie czy mieszka z samymi koleżankami, czy śpi z obcym facetem w jednym łóżku. XD
  • Odpowiedz