Wpis z mikrobloga

W normalnym cywilizowanym kraju jak sie zapytasz na jakimś forum o to, jaki telefon najlepszy to albo ktoś Ci napisze, że iphone albo ktoś Ci odpowie że Samsung albo inny flagowiec odpowiednio argumentując swoje stanowisko

A w polsce, ja #!$%@?, w polsce jak w lesie #!$%@?, nie w polsce jak w chlewie obsranym gównem #!$%@?. Zapytasz o najlepszy telefon polaka robaka to od razu wyskakuje, że Xiaomi albo zacznie sie #!$%@? rzucać jak #!$%@? bo xiaomi najlepsze i #!$%@?. " Co #!$%@?? #!$%@?ło Cie #!$%@? xiaomi krul najlepszy stosunek jakości do ceny o kuurwa lepszy od ajfona o #!$%@? samsung to gówno. Wiesz #!$%@? co to xiaomi? Nie ma #!$%@? polskiego interfejsu albo nie obsługuje stanrardu LTE. TO JEST #!$%@? NAJLEPSZY TELEFON. TO JEST COŚ

  • 17
@Sofa: @nika_blue: Niby pasta, ale z doświadczenia wiem jak bardzo prawdziwa. Pytałem tu na Wykopie jakiś czas temu, który model MacBooka kupić, bo kilka dni później miałem iść do sklepu i zamówić. Dowiedziałem się ile jest lepszych i tańszych marek i dlaczego Apple to gówno. W zalewie tego typu postów może dwie lub trzy osoby naprawdę pomogły.

Ostatnio pytałem się Mirków czy kupić iPhone 6s czy warto dołożyć i kupić
@UberKatze eh to głupie gadanie, wszystkie systemy i marki mają swoje plusy i minusy. Ja akurat mam tak, że przed każdym zakupem robię reaserch i szukam najlepszego stosunku jakości do ceny, dopiero później się przejmuję znaczkiem :) Apple jak dla mnie nie ma już tej innowacyjności co kiedyś, ale zawsze mają plusa za design. I którego iPhona wybrałeś?
@nika_blue: No głupie gadanie. Kiedy interesuje mnie konkretny sprzęt i zadaję konkretne pytanie to oczekuję konkretnej odpowiedzi. Zaakceptowałbym nawet rady, ale agresywne pisanie, że sprzęt, który kupiłem "jest dla pedałów" i wciskanie mi chińskiego czegoś co skrzypi i rozleci się za rok to rzecz, z którą się tu spotykam każdego dnia.

Wybrałem iPhona 7 Plus. Design to dla mnie ważna sprawa. Oczywiście nie wypada go stawiać ponad funkcjonalność, ale kiedy jakiś
Pobierz U.....e - @nika_blue: No głupie gadanie. Kiedy interesuje mnie konkretny sprzęt i zad...
źródło: comment_92jfrM622KQTF9qmUoqObjSZIcwrFbml.jpg
@UberKatze: Dziwia Cie odpowiedzi na wykoppeel? Stawiam w ciemno 1kPLN, ze autorzy tych wszystkuc, agresywnych wypowiedzi jest w wieku gimbazjalnym lub/i nie zakonczylo jeszcze wieku dojrzewania-jest na garnuszku rodzicow.
Sam, raz spytalem o jakas #!$%@? zwiazana z xboxem (moja pierwsza konsola w zyciu, zakupiona stosunkowo niedawno). Natychmiast zlecialo sie kolko wzajemnej masturbacji - #pcmasterrace i obsmarowalo mnie gownem. Wuj z tym, ze przerabiam kompy juz od czasow commodore, amigii, atarii, 286