Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem Sleep cycle. Obudził mnie 30 minut wcześniej niż zwykle, 5:33. Jestem zbyt zaspany żeby stwierdzić czy wyspałem się lepiej, ale korzystając z dodatkowego czasu w spokoju zjadłem śniadanie i nasmarowałem łańcuch. Do pracy jechało się jakoś dziwnie szybko i lekko, niemal zielona fala, byłem 15 minut przed siódmą, akurat żeby przeczytać maile, wypić kawę i zobaczyć, że miałem dzisiaj przyjść na 14:00. #oswiadczeniezdupy #heheszki #trudnesprawy #dlaczegoja i w sumie trochę #rowerowywroclaw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@latoureiffel: kurde, chyba pierwszy powód dla którego zainteresuje się jakimś smartguwnem na rękę, bo nie wyobrażam sobie kładzenia telefonu pod poduszkę / tuż obok mnie, wyłączyłbym budzik przez sen i nawet tego nie pamiętał.

#edit

ale tak teraz czytam recenzje i podobno funkcja "inteligentnego budzenia" już nie działa na mi band 2, to prawda?
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: zazwyczaj na dwa sposoby:
- słucha tego jak się obracasz (słabo działa jeśli np masz kota, a ten biega w nocy jak wariat i nie sprawdza się jak śpisz z kimś, bo słyszy też ruch drugiej osoby)
- używa akcelerometru, by sprawdzić jak często się poruszasz (im płytszy sen, tym więcej ruchu i nie sprawdza się jak śpisz z kimś)

Dlatego ja wybrałem Mi Band i opaska sprawdza mój
  • Odpowiedz
@xCinek: nie mam pojęcia - kupiłem 1S ze względu na lepszą baterię (ładuję raz na 14 dni, a mierzy mi co 30 minut puls, więc jestem bardzo zadowolony). W dodatku informuje o SMSach, przychodzącym połączeniu i mailach z tematami zawierającymi słowa kluczowe za pomocą różnych patternów wibracji i świecenia diodami (aplikacja Mi Band Tools). Tak jak nie podobają mi się smartgówna ładowane co noc, tak ta opaska jest czymś, co
  • Odpowiedz