Wpis z mikrobloga

Nadszedł wielki dzień, długo wyczekiwana strona, którą Wam obiecałem jest gotowa.

https://kryptopomocnik.pl/

Strona będzie cały czas rozwijana, w planach jest m.in. forum wbudowane w serwis. Obecnie jest aktywny czat ( prawy dolny róg strony ). Brakuje poradników dotyczących zasadniczych podstaw, czyli jak kupić bitcoina, gdzie, jak handlować itp. Zajmę się tym. Ostatnie tygodnie były dedykowane głównie odpaleniu strony, aby każdy miał wygodny dostęp do najważniejszej treści jak poradniki, opisy kryptowalut itp.

( przy rejestracji pamiętajcie przeczytać REGULAMIN! )

Ogólnie wszystko jest jeszcze ciepłe, zawsze chętnie wysłucham uwag.

#kryptowaluty #polskaakademiakryptowalut #kryptopomocnik #pak #bitcoin #blockchain #btc #inwestycje #gielda #technologia #rozwoj #biznes #firma
  • 20
  • Odpowiedz
@aturt: Nie zabierałem się jeszcze za przygotowaniu opisu waves, ale planuje. Obserwuje Sashe od dawna. :) Co do Lisk to dodałem go ze względu na użytkownika "bioły", który jest specjalistą od niego, ale ostatnio się nie odzywa i chyba usunę Lisk ze strony.
  • Odpowiedz
@aturt: Możesz sobie założyć fake email tylko do strony, ja nie zbieram userów.. a odpowiedź na Twoje pytanie brzmi, ponieważ dokładny opis kryptowalut kosztował mnie i osoby w niego zaangażowane mnóstwo pracy będzie stale aktualizowany, rejestracja ma utrudnić robotę dupkom kopiującym treść na swoje strony. Poza tym rejestracja jest antyspamem dla czatu oraz komentarzy.

Ciesze się, jakbyś szukał słowa, którego nie ma w słowniku to daj znać. :)
  • Odpowiedz
@filip34: Dostępny jedynie po zarejestrowaniu - aby nie było spamu. Rejestracja odblokowuje także dostęp do dokładnych technologicznych opisów kryptowalut oraz poradników inwestora.

( prawy dolny róg, po kliknięciu się rozwija )
  • Odpowiedz
@filip34: A sprawdź w skrzynce "spam" i powiedz mi, czy czasem tam nei dotarł maił. W systemie wszystko wydaje się być dobrze. Zarejestrowało się ponad 150 i prócz Ciebie jeszcze jedna osoba miała problem z linkiem
  • Odpowiedz