Wpis z mikrobloga

Wakacje

Jedziemy busem w 7 osób, śpimy w namiotach i samochodzie na dziko. Zebrałem już ludzi i ustaliłem termin wyjazdu. Teraz dalsze planowanie trasy. Generalnie uległa trochę modyfikacji w stosunku do pierwotnego planu (rozszerzona o #bulgaria #rumunia #ukraina #moldawia ).

Mirki, jakie miejsca po drodze polecacie odwiedzić? Szczególnie zależy mi na miejscach gdzie wstęp będzie bezpłatny. Może znacie też fajne miejscówki nadające się na nocleg na dziko?

Może ktoś z was mieszka w okolicy i chciałby spotkać naszą szaloną ekipę?

Jeśli macie jeszcze jakieś rady to też chętnie posłucham!

#wegry #chorwacja #slowenia #chorwacja #albania #czarnogora #kosowo #grecja #podrozujzwykopem
MG78 - Wakacje

Jedziemy busem w 7 osób, śpimy w namiotach i samochodzie na dziko. ...

źródło: comment_HtLVYIDEMRlrcJt3r2mx1JliFavR6gpz.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@adios: Kiedy tam byłeś Mirku? Wstęp fre? Wiesz jak tam z zatłoczeniem? Jest szansa na nocleg na dziko lipiec/sierpień gdzieś obok rezerwatu?
  • Odpowiedz
@MG78: Byłem tam jakieś 3 lata temu, o ile pamiętam wstęp był za free(a nawet jeśli nie to musiał kosztować co najwyżej garstkę leków albańskich). W Albanii generalnie można spać na dziko, aczkolwiek nie praktykowałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@MG78 ja akurat tam byłem jak był jakiś festiwal, więc nocowałem jakiś km od Vama Veche przy plaży pod namiotem a w zasięgu wzroku byla tylko chatka jakiegoś starszego rybaka.
  • Odpowiedz
@KuLi: Super to nam odpowiada, jeszcze jak powiesz, że da się tam samochodem dojechać ;)
@Vincenzo: Albo mieć upoważnienie, pisałem nawet o tym na blogu.
  • Odpowiedz
@MG78: W Czarnogórze odwiedź Kotor. Ja byłem tam jak mieli jakieś święto zatoki czy cos takiego( robili wtedy cos ale festyn, ale taki epicki ) i było niesowicie. Mam jeszcze jedno miejsce w Chorwacji do spania na dziko, sam tam spałem było niesamowicie, jak znajdę to zaraz podeśle linka do map. #pozdro
  • Odpowiedz
@CzarekOrzech: Dzięki Mireczku, on jest w planach na pewno.

Ostatnie kilka dni siedzę po kilka godzin dziennie z mapą i planuje ;) Całkiem niezły etap już udało się osiągnąć.
  • Odpowiedz