Wpis z mikrobloga

SpecSter w składzie NEO, miRRi (moim zdaniem najbardziej utalentowany gracz jaki grał kiedykolwiek w Polsce), pitrek, RedruM, roadrunner pokonują aristocracy (TaZ, zibi, LUq, SHEEN, FuriouS) łamiąc ich hegemonie w Polsce i wygrywając WCG 2003 Polska.
#csgo #counterstrike #virtuspro #zlotapiatka #kartkazpamietnika
k.....z - SpecSter w składzie NEO, miRRi (moim zdaniem najbardziej utalentowany gracz...

źródło: comment_eYAcZOqnRlvD6F4YU8cWYA9dBqDYHgrV.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kitz: Fajne wspomnienia. Pamiętam jak w gimbazie robiłem prezentację na języku polskim na temat e-sportu i 98% klasy nie widziało o co chodzi wgl :D A to było jakoś po tym jak Team PGS wygrał mistrza świata w csa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kitz:
Nie mozesz porownywac graczy z roznych dekad. Tak jakbys porownywal pilkarzy lat 70 z dzisiejszymi :) Mozesz napisac co najwyzej, ze to byl najlepszy gracz z tego okresu. Czasy sie zmieniaja i poziom gry caly czas rosnie. Tak jest w kazdym sporcie (e-sporcie).

Pisząc o raczkowaniu nie chodzilo mi o inwestycje, bo ona w 1.6 byla caly czas #!$%@?. 2008-2013 to zlote czasy g5 i w PL poza ta
  • Odpowiedz
@hardkorowymoksu: stary ale ja mowie o czasach przed PENTAGRAMem czyli czasach zlotego rozwkitu sceny, ja nie powiedzialem ze on był najlepszym graczem tylko najbardziej utalentowanym a potem dodalem ze pod wzgledem raw skilla i to mozna legitnie ocenic. Jesli uwazasz ze na PL scenie nie bylo pieniedzy przed 2006 to sie gruuubo mylisz. Byla ogromna kasa na scenie, tutaj przyklad z yearbooka. Powstanie CNN jednoczesnie zbudowalo najlepsza druzyne w historii
k.....z - @hardkorowymoksu: stary ale ja mowie o czasach przed PENTAGRAMem czyli czas...

źródło: comment_WXJjnRCv9cYEXDaZcqWlFEOrFj5N1DaE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@simon999: no bo zawsze az do odejscia zibiego i dojscia loorda byl trzon z arcy: zibi, taz, luq do tego neo i na 5 slocie zmieniajace sie osoby z specsteru - pitrek, redrum, rr ; p przez chwile byla tylko 4 jak doszedl sheen na tydzien
  • Odpowiedz