Wpis z mikrobloga

@vexov: to jest najpiękniejsze, jak coś nagle znika no i nie ma, zupełnie, nigdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze tylko u programisty działa, nikomu innemu ;)
  • Odpowiedz
@roknasilowni: Zasugerowałem tylko, że jej stanowisko jest chyba nieadekwatne do jej umiejętności. Nie uważam żeby mówienie prawdy było prowokacją bo zresztą do czego miałbym ją sporowokować do naciśnięcia CAPSA? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vexov: Ja tylko mówię że to trochę chamskie było, byś widział co się działo jak zażartowałem jednej murzynce w pracy że jej włosy są jak szczotka do kurzu. I tu wcale nie mówię o maniu #!$%@? za rasistowski komentarz. Stary ona mnie nienawidzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnych rzeczy kobieta nie wybaczy.
  • Odpowiedz
@vexov takie komentarze są w cholerę nieprofesjonalne. Nic osobistego nie piszesz klientowi. Nigdy. Może dlatego jej szefowa miała w dupie to że nie chcesz z tą babą pracować-bo po takich tekstach mogła uznać że jesteś uprzedzony i wyolbrzymiasz.
Inna sprawa że baba ma typowe podejście #!$%@? klienta-nie sprawdzi tylko zgłosi jak małpa problem dalej i męczy o rozwiazanie starając sie by dać od siebie jak najmniej pracy. Ona nie czeka aż
  • Odpowiedz