Wpis z mikrobloga

nie wiem jak wy, ale ja już chyba jestem uzależniony od tabaczki, a na pewno już od Gawith apricot. Wczoraj wyskoczyłem z kumplem na bile, nagle patrzę a nie mam tabaczki. No myślałem że mnie krew zaleje. Cóż, chyba lepiej być uzależnionym od tabaczki jak od innego świństwa. A na koniec co, pykniem?
#snuff #wykopsnuffersclub #tabaka #gownowpis
  • 9
@ravnov:
Mogę przez tydzień wciągać tabakę co 5 minut, a następny tydzień w ogóle nie mieć ochoty. Fajne jest to, że tabaka nie uzależnia jak np. papierosy czy alkohol, a jest to jedynie uzależnienie psychiczne i każdy człowiek inaczej to odczuwa.
@RatedR: Robię odkop, ale ciekawi mnie właśnie sprawa Gawitha. Kupiłem opakowanie Gawith Original Snuff i z tego co czytam to jest to samo co Apricot, ale żadnej moreli nie czuje ;/ Mój nos jest jakiś inny czy co?
@K4MIL:
Morela z Gawith'a to taka morela, która morelą jest tylko z nazwy. Jakby mi ktoś dał tej tabaki i powiedział, żebym zgadł jaki to owoc, to miałbym nie lada problem.

Ten chemiczny zapach który niemal przyćmiewa zapach tytoniu, to twoja morela.
@RatedR: Dzięki za odpowiedź. Czyli wszystko ze mną okej. Póki co dopiero zaczynam i muszę sobie znaleźć tabakę na co dzień. Gawith to to nie będzie... Musze spróbować Alipine