Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: jakby tak każdemu odpowiadać co o coś pyta na tagach to ch... one byłyby warte.. Jeśli posiadasz wiedzę to się dziel, a jeśli nie masz nic do dodania to nie komentuj.

Przywalasz się do tego, że na GB jest brak jasności w rozroznieniu. Napisałbym Ci convoy S2+ i wejdź na GB, wyjmij kule i powiedz mi która latarkę mam.

Po prostu, chcesz pomóc, pisz..
Po prostu chciałbym się dowiedzieć co jest tym 'oryginalnym'


@ChineseMobilePhones: Nie ma oryginalnego. Convoy to tylko obudowa służąca do budowy latarek, występuje w nieograniczonej ilości konfiguracji sprzedawanych przez dziesiątki sklepów. "Fake" masz wtedy gdy to co w tej obudowie siedzi nie zgadza się z opisem który wygląda (na przykład!) tak.
https://www.fasttech.com/product/1826805-convoy-s2-1-cree-xm-l2-t6-4c-803-lumen-2-group-3
Bez narzędzi i wiedzy nie jesteś w stanie tego sprawdzić a to że wygląda inaczej niż na zdjęciu z neta
@dran2: czyli sprowadza się do tego, że jak przyszło tak jak jest, to jest to prawidłowe, a najwyżej mozna sobie samemu wymieniać i zmieniać. A w opisie GB jest prawidłowo? Bo o tym nikt nie wspomniał. Trochę denerwuje mnie ten brak mierzalnosi tu i teraz ;). I dziękuję za sensowne opisanie..
A w opisie GB jest prawidłowo?


@ChineseMobilePhones: Nie wiem. Jak z wszystkim z Chin, nie wiesz co dostaniesz aż nie rozpakujesz. Porównaj sobie z lampką z innego źródła i następnym razem kupuj tam gdzie była lepsza. Sam kupuję z FT, ale też nie znam się na tyle aby ocenić czy to najlepszy wybór, po prostu jest dla mnie dostatecznie dobry za kasę którą chcą.
@ChineseMobilePhones:
Sprężynka podobna, w podróbkach z czasem robi się czarna (według tego co znalazłem w internecie), sterownik 3/5 z Convoya po 5 sekundach w najniższym trybie powinien błysnąć, wtedy robisz pół klik i zmienia się grupa trybów (na 3 lub 5 trybów).

Ja mam sterownik z 4xAMC czyli tylko 1,4A (był kupiony do projektu, którego nie zrealizowałem) , ale nie różni sie niczym od tych mocniejszych na 2,8A oprócz mniejszej ilości
Sprężynka podobna, w podróbkach z czasem robi się czarna (według tego co znalazłem w internecie), sterownik 3/5 z Convoya po 5 sekundach w najniższym trybie powinien błysnąć, wtedy robisz pół klik i zmienia się grupa trybów (na 3 lub 5 trybów).


@zieloczek100: wypróbowałem i tak też właśnie się dzieje, wszystko się przestawia.
@ChineseMobilePhones: Jeżeli masz miernik, możesz jeszcze sprawdzić, czy prąd się zgadza.
Od góry widać 2AMC, pod spodem pewnie jest ich 4, więc łącznie 2,1A - to by się zgadzało.

Ja nie spotkałem się z takim sterownikiem, być może jest oryginalny, możesz też sprawdzić jaki jest włącznik, być może to jakaś mniej spotykana wersja (Chińczycy robią przecież jeden produkt w wielu wariantach...)