Wpis z mikrobloga

@vexov: to jest tak dobre, że zasługuje na własny tag!

chamuj

( ͡° ʖ̯ ͡°)


@inomoe: to jest wyższa szkoła biznesowego języka w biznesowej korespondencji, niby chamuj bo "hamować" ale jest tam ukryty czasownik od rzeczownika cham, a jak iść głębiej i zmrużyć oczy to i #!$%@? się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vexov: Nie znam do końca twojej sytuacji zawodowej, ale czemu pozwalasz jakiejś obcej babie tak po sobie jechać? xD Gdyby mój umysłowy gimbus doświadczył takiej sytuacji to nie powstrzymałbym już gnoja xD i spamowałbym tą kobiecinę docinkami do końca dnia.
  • Odpowiedz
Beka. Niezrównoważona laska i op, który sam ma problemy z komunikacją. Na dodatek wykopki tagują "korpo", chociaż na pierwszy rzut oka widać, że to Grażyna z gówno-firemki.
  • Odpowiedz
@vexov: z jednej strony Cie rozumiem, bo sam pracuje w dużym korpo eCommerce na frontendzie, także kontakt z klientem mam cały czas, ale za to z drugiej strony ja nie wyobrażam sobie, ze na zgłoszenie jakiegoś problemu z newsletterem, miałbym po prostu odpisać w taki troche buraczany sposób "jaki mail ??".

Nie wiem jak jest u Ciebie, staram się zrozumieć, ze piszesz do niej w taki sposób, zwyczajnie przez wzajemną
  • Odpowiedz
Wie Pan co, ona się rozwodzi i chyba jej odbija

@vexov: lol nie masz pojęcia jak bardzo mi teraz jest szkoda tego gościa, który zorientował się dopiero po ślubie z czym ma do czynienia :P Niech się laska pójdzie leczyć na głowę, skoro ma takie problemy :D W ogóle ta rozmowa to generator raka na raku :D

Jako mężczyzna...

aha, bo kobiet to nie dotyczy
  • Odpowiedz
Babka pyta się czy jestem konsultantem... przygryzłem wargi i nie powiedziałem że jestem specjalistą pionu w departamencie.


@AliNilA: ej no, ale co jest złego w nazwie "konsultant"? I tak ludzie nie ogarniają trudniejszych nazw stanowisk
  • Odpowiedz
@DOgi to złego że powiedziała to jak obelgę że nie jestem kompetentny nawet być konsultantem. Miłe przywitanie, nieprawdaż? Jeszcze mogła rzucić "Witamy w Khorinis"
  • Odpowiedz