Wpis z mikrobloga

@vexov: Nie potrafię zrozumieć jak one chcą domagać się szacunku mężczyzn, bez szacunku do mężczyzn. Weźcie Wy, Panowie, wyjdźcie na ulice, bo niedługo po przestrzeni publicznej będziecie mogli poruszać się tylko biegiem, a za spojrzenie w towarzystwie kobiety gdzie indziej, niż w ziemię, będziecie się ciągać po sądach.
  • Odpowiedz
@vexov: PRO TIP za free stary:
N I G D Y nie pracuj z kobietami po stronie klienta. NIGDY.

Raz sie pytam babeczki czy moge z szefem do telefonu a ona że ona jest szefem a ja no to z pracownikiem jakimś zarządzającym ona że też kobieta a ja to z mężem a ona że nie ma męża a ja to że z MĘŻCZYZNĄ a o na po co a
  • Odpowiedz
@miki4ever: "służbowa" korespondencja o dupie maryni z zerową ilością istotnych informacji, żadna z nich nie stanowi tajemnicy firmy xD kuuurwa kiedy wy w końcu zdacie sobie sprawę, że te wasze korpo jest zajebiście nieistotne ani to co wy tam robicie, bo piszesz tak jakby OP ujawniał informacje wagi państwowej xD

  • Odpowiedz
@terwer358: Nie pracuje w korpo. Chodzi o pewna etykiete, klient zle by sie czul piszac z kims, kto moze w kazdej chwili ta korespondencje upublicznic. Nie chodzi o waznosc tej informacji tylko zaufanie do rozmowcy.

IMO korporacja to jest generowanie pracy dla wiekszej ilosci pracy, ot tak, zeby ludzie mieli co robic. Sam do projektow z korpo daje sporo wiekszy budzet, bo dochodzi czas tracony na bezsensowne spotkania.

Co do
  • Odpowiedz