Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia bebechy ma jak ps3 ale o to chodzi w Nintendo, a kto by nie chciał ps3 portable zajebista sprawa :D


@emjey20 poczekaj, cena spadnie a może też dołączą jakąś grę bo na razie żadnej nie ma i oprogramowanie lepsze a co do USB to sądzę że tylko dedykowane porty wyjdą i tyle
Kupuj Switcha. Ja mam i jest świetny, a możliwość grania w Zelde w pociągu czy na kibelku jest niesamowita.
Btw. jedyny problem jaki mi się zdarza to tylko ten z rozłączającymi się kontrolerami, a i to nie zawsze.
@budus2: Prawdopodobieństwo, że Switch utrzyma się krócej niż WiiU jest bliskie zeru.

BTW. WiiU ma dosłownie sześć gier na wyłączność które mnie naprawdę interesują, w tym dwa tytuły multiplayerowe które będą zupełnie martwe jak tylko N wygasi usługę sieciową.
Tymczasem tylko w tym roku Switch ma dostać/już dostał: BotW, Mariokart8, Splatoon 2, SM Odyssey
@emjey20: ja kupiłem od razu i nie żałuje. Wydaje mi się ze straszenie wadami jest przesadzone, owszem zdarzają się wadliwe sztuki, ale zdecydowana większość jest bez skaz. Krzykacze w internecie już ogłosili ze co drugi egzemplarz ma pół ekranu bad pikseli albo lewy joy-con rozłącza się już przy odległości 20cm. Prawda jest taka ze o negatywnych sprawach jest zawsze najgłośniej. Przeciętny człowiek nie wchodzi w internet i chwali się tym, ze
@Dzwoneg: da się oszacować za ile czasu pojawi się poprawiona wersja? Kilka miesięcy, rok? Bo jeśli to ma być poprawka tak jak z PSP 1004 na 2004 albo DS Lite na DSi to trochę chyba sobie poczekamy :/