Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem powtórkę Barcelony. Powiem tak: to jest #!$%@? co sędzia zrobił PSG!!! To jest #!$%@? tak symulować i dać się nabierać na to aż 2 razy!!! Nie w takiej Barcelonie się kiedyś zakochałem. Nie zasłużyli na awans i mam nadzieje ze szybko odpadną w tej edycji LM bo ją w tym roku zepsuli na spółkę z sędzią. Nie trawie PSG ale to oni zasłużyli na awans!
#mecz
  • 23
@Lord_Vladek to żeś dał argument. Takich rzeczy nie gwizdze się nawet w trampkarzach i każdy kto ma choć trochę pojęcia o piłce to wie. Od małego, czyli od bardzo dawna moją ukochaną drużyną jest Barcelona ale był bym skończonym idiotą gdybym powiedział ze awansowali zasłużenie. Sędzia im pomógł i awansowali aktorstwem, nie pochwalam tego
@Lord_Vladek: wcześniej widziałem że wspominałeś gdzieś o dodatkowej czerwonej przy karnym na Suarezie, jako że był to ostatni obrońca, nope, przepisy się zmieniły, tak to już nie działa :D a tak się #!$%@?łem bo widzę że znawce z siebie robisz i linkujesz nawet do swojej wypowiedzi xD
a co do karnego to moim zdaniem nie powinien gwizdać, chyba że dla wszystkich równo i robimy mecze z wynikami dwucyfrowymi gwizdając praktycznie każdy
@PaNik: Gdzie tak wspomniałem, Link proszę. Co do karnego nie to nie powiedziałem, że powinien gwizdnąć ale że sędzia miał prawo gwizdnąć i się z tego wybroni. Gdyby nie gwizdnął to też by błędu nie popełnił.