Wpis z mikrobloga

W takich chwilach żałuję, że jestem kibicem piłki nożnej. To jest profanacja pięknego sportu jakim jest futbol. #!$%@? drukowanie pod Hiszpańskie drużyny. Nie ważne czy Real, nie ważne czy Barca, to jest #!$%@? żenada. Wywracanie się, upadanie, płakanie, doliczanie prawie 10 minut, tylko po to, żeby marketingowo wszystko się zgadzało. To jest większe drukowanie niż te 9 lat temu z Chelsea. Tak, mam ból dupy, ale nie z tego powodu, że Barca przeszła dalej, tylko dlatego, że doszli do 1/4 dzięki sędziom. Dzisiaj by mi było po prostu wstyd być kibicem Barcelony, po prostu wstyd.

a to zwierze jakim jest Neymar, powinno dostać dożywotni zakaz gry w piłkę nożną

#mecz #fcbarcelona #ligamistrzow
realbs - W takich chwilach żałuję, że jestem kibicem piłki nożnej. To jest profanacja...

źródło: comment_8E6NKmhu9KjjlQYVaYKrNUxo41UoU1Cs.jpg

Pobierz
  • 42
@realbs: Jak taki z ciebie kibic piłki nożnej to powinieneś zauważyć, że błędy sędziowskie to chleb powszedni. Raz na jedną stronę, raz na drugą. Oglądałeś jakiś mecz Barcy w lidze, albo słyszałeś jakie cyrki się działy? To dopiero przechodziło ludzkie pojęcie tyle niepodyktowanych karnych, spalone, nieuznane bramki mimo, że piłka przekroczyła linię. No ale wtedy co tam zdarza się he he...
Jak tak bardzo się interesujesz piłką to możesz przejrzeć wszystkie
@Ja_nusz: Jasne, że gwiżdżą też inne drużyny. Tutaj chodzi o to, że pod Barce gwizdane jest w największych meczach. PSG nie zasługiwało na awans, ale Barca po tym co odwalał Neymar z Suarezem też nie
@realbs: mi się zdaje że kiedyś tam jakiś trener Barcy, a zdaje mi się że na taką skalę #!$%@?ć zaczęli od Guardioli, wymyślił exploit przy przepisach piłki nożnej i słusznie zauważył że za symulowanie praktycznie #!$%@? ci sędziowie zrobią, co dostaniesz kartkę jak się za piątym razem przewrócisz? Świetnie, to znaczy że masz cztery szanse że uda się wymusić. I teraz są tego wyuczeni, oraz, uwaga - TO DZIAŁA! #!$%@?ństwo w
@Ja_nusz: No faktycznie, nie pamiętam Atletico które było rok temu, i Interu grającego w Serie A za którą w Europie trzymam kciuki. Zaznaczyłem we wpisie że gwizdane jest pod każdą hiszpańską drużynę, a z Interem co jak co, ale takiej afery nie było