Wpis z mikrobloga

W takich chwilach żałuję, że jestem kibicem piłki nożnej. To jest profanacja pięknego sportu jakim jest futbol. #!$%@? drukowanie pod Hiszpańskie drużyny. Nie ważne czy Real, nie ważne czy Barca, to jest #!$%@? żenada. Wywracanie się, upadanie, płakanie, doliczanie prawie 10 minut, tylko po to, żeby marketingowo wszystko się zgadzało. To jest większe drukowanie niż te 9 lat temu z Chelsea. Tak, mam ból dupy, ale nie z tego powodu, że Barca przeszła dalej, tylko dlatego, że doszli do 1/4 dzięki sędziom. Dzisiaj by mi było po prostu wstyd być kibicem Barcelony, po prostu wstyd.

a to zwierze jakim jest Neymar, powinno dostać dożywotni zakaz gry w piłkę nożną

#mecz #fcbarcelona #ligamistrzow
realbs - W takich chwilach żałuję, że jestem kibicem piłki nożnej. To jest profanacja...

źródło: comment_8E6NKmhu9KjjlQYVaYKrNUxo41UoU1Cs.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@realbs: Tak jak pisze @Cesc, w La Liga ostatnio sędziowie gwizdali bardzo przeciwko bcn, teraz uzyskali jednego wątpliwego karnego (to nawet jeszcze gol nie jest). Nie zmienia to faktu, że PSG dało dupy, bo ten jeden "gol z kapelusza" #!$%@? by dał Barcelonie gdyby nie dali sobie wbić pięciu innych. Jeszcze inna sprawa to takie bóle dupska po wygranych Barcelony a nigdy po wygranych innych zespołów.
  • Odpowiedz
@Furius: Nie. Po tym jak w mediolanie nie odgwizdali karnego na Alvesu a Milito strzelił gola z 2m spalonego. A, no i prawdidłowo strzelona bramka Bojana. Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@realbs: Mi się odechciało LM w tym roku, jest mi już obojętne kto wygra. Tego się nie da oglądać. I jeszcze argumenty, bo PSG grało słabo, no #!$%@?, ale jakby grało dobrze to już sędziowanie byłoby karygodne? Jedyne co da szansę to powtórki i zawieszenia za symulowanie, ale nie ma się co oszukiwać - to nie nastąpi ze względu na kluby, którep potrzebują pomocy, bo są medialne.
  • Odpowiedz
@Ja_nusz: weź janusz nie #!$%@? bo po tym kabarecie powinieneś się wstydzić, że masz taki avatar jaki masz. Byle dotyk a oni leżą, za to obleganie sędziego powinni być kopani prądem i by się #!$%@? nauczyli. Może by pokazali kawał futbolu wtedy i polot i sportową złość a nie #!$%@? wywieranie presji i sędzia podejmował decyzje jakie podejmował.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Panie #!$%@?, gdzie Ty Juve i ManU podajesz na tej samej półce co hiszpańskie drużyny...Zresztą, angielska ostatnimi nie ma szczęścia do wyższej rundy w LM, Juve tak czy siak wychodzi na ostoję ostatniego prawdziwego futbolu... Bo to co stało się w meczu B-P to jest tylko i wyłącznie cudny argument za wprowadzeniem powtórek, których jestem przeciwnikiem. Chociaż gdyby sędziowanie opierało się na czymś prawdziwym...
  • Odpowiedz
ONI WSZYSTKIE MECZE WYGRYWAJO PRZEZ SENDZIUF. NIKT INNY !!!11 TYLKO ONI!! ZAWSZE SĄ CIONGNIENCI PRZES SEDZNIUF


@Ja_nusz: No a nie jest tak? Sa dobrzy, ale maja sedziow po swojej stronie. To tak jak austriacy w skokach
  • Odpowiedz
@Shatter: Jestes kibicem Barcy, a nie masz pojecia o meczu w którym dostali ładna pomoc sędziów? O meczu który zaraz za MS w 2002 roku jest największym dowodem na przekupstwo w futbolu? Wpisz sobie Chelsea - Barcelona 2008 i zacznij czytac
  • Odpowiedz
@realbs: nie miałem okazji obejrzeć meczu, ale oglądałem wszystkie powtórki. Ten pierwszy karny ("faul" na Neymarze) to jeszcze jeszcze można naciągnąć, ale to co Suarez zrobił xD nie wiem, ja bym mu dał bana na granie tak na sezon.

Najgorsze jest to, że sedziowie nie karają za to całe nurkowanie... Oni NAGRADZAJĄ te symulacje xD To mnie boli.
  • Odpowiedz