Wpis z mikrobloga

Czy jeżeli lekko zmodyfikuje jadłospis z #pasta o #czokodieta dokładając nowe elementy to test będzie nadal wiarygodny?

Czy trzymać się spisu z orginalnej pasty?

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Faktycznie tak jak niektórzy pisali ta #dieta to same węgle. I drugie pytanie czy uważacie mireczki, że żeby zachować klimat pasty powinienem kupować tylko w #biedronka czy moge szukać innych miejsc do kupienia produktów spożywczych.

W orginalnej paście jest 6 kg ziemniaków za 8zł. Mysle, że przy dużym szczęściu za 8zł kupiłbym 16kg ziemniaków, widywałem po 50gr.

W każdym razie najważniejsze założenie - budżet 100zł na miesiąc i ten punkt jest święty i nie ulega zmianie.
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel_c: ja mam kredyt na mieszkanie od niedawna to żeby przyoszczędzić to chyba tez polecę na takiej diecie xD
Będziesz człowiekiem, odkrywcą nowej drogi, pokonasz granice. Jak da się tak wyżyć to ja też tak zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel_c: Czokoszoki to same witaminy, mogę #!$%@? cos takiego, ze przez miesiąc będę jadł czokoszoki i pil wodę. Zrobię tak powiedzmy w ostatni miesiąc redukcji, W kwestii białka to olać to, najwyżej trochę mięśni stracę xD
  • Odpowiedz
@pawel_c: dobra bez sensu, żeby nabić 2500-2800kcal musiałbym zjadać prawie 3 paczki po 250g czokoszoków dziennie, co daje 3x2zł=6pln dziennie lub kupując na promocji 3x1.5=4.5pln/dzień. 30 dni jedzenia tylko czokoszoków to koszt rzędu od 135 do 180zł. Do tego powiedzmy 3L wody dziennie, czyli 90 litrów w ciągu miesiąca, czyli 18 butelek 5litrówych, po 1,50 każda, czyli 27zł. Łącznie daje nam to 162-207PLN/miesiąc .Wyżywienie się tylko czokoszokami i wodą nie
  • Odpowiedz
Czy trzymać się spisu z orginalnej pasty?


@pawel_c: No raczej, ale tak naprawdę co to zmienia? :) Spokojnie da się pociągnąć na tym miesiąc czy dwa, ale przyjemne to raczej nie będzie. :P
  • Odpowiedz