Wpis z mikrobloga

Korwin w największej TV śniadaniowej w UK tłumaczy, że kobiety są głupsze od mężczyzn, bo słabiej grają w szachy.

Brak mi słów na głupotę tego człowieka. Wstyd mi, że dzielę z nim narodowość. Dlatego właśnie jak poznajesz kogoś w UK i mówisz, że jesteś z Polski potem zawsze musisz im wyjasnić, że jesteś normalnym człowiekiem, nie seksistą, rasistą i homofobem.

#neuropa #korwin #bekazkorwina #bekazkuca #shitwykopsays #polityka
Holiday - Korwin w największej TV śniadaniowej w UK tłumaczy, że kobiety są głupsze o...
  • 63
Dlatego właśnie jak poznajesz kogoś w UK i mówisz, że jesteś z Polski potem zawsze musisz im wyjasnić, że jesteś normalnym człowiekiem, nie seksistą, rasistą i homofobem.


Beka z kolektywistycznych zwierzą xD To przecież dowodzi tylko, że ci ludzie do których mówisz są uprzedzeni i ksenofobiczni. Normalny i inteligentny człowiek ocenia ludzi jako jednostkę, a nie część kolektywu.

Raczej chodziło mu o badania Lynna i Irwinga nad IQ. To niestety pokazuje duży
Raczej chodziło mu o badania Lynna i Irwinga nad IQ. To niestety pokazuje duży prymitywizm tych ludzi, obrażanie się o stwierdzanie faktu o danym plemieniu jest poniżej poziomu. Z tych samych badań wynika, że Anglicy są inteligentniejsi od Polaków, a Niemcy od Anglików, a najinteligentniejsi są Koreańczycy i Żydzi i co mam się bulwersować?


@Adekop: O inteligencji niewątpliwie świadczy też fakt całkowitego ignorowania w przedstawianiu tych statystyk kontekstu wyraźnie różnicującego badane