Wpis z mikrobloga

lol, nowy sposób na leszczy :) Zapewne najniższa krajowa, a jak odejdziesz w ciągu 2 lat to spłacasz lojalke za kurs, pewnie kilkadziesiąt tysi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym uważam, że jak ktoś nie potrafi się sam nauczyć tego co jest na takich szkolonkach, to na programistę raczej się nie nadaje...
  • Odpowiedz
@kaervek: No właśnie to zobowiązanie mi ciąży najbardziej. Jednak nie mogę się doszukać złych opinii o tej firmie. Same dobre. :<
@Poczatkujacy2k: Możesz napisać gdzie?
@dave8: Co do nauki samemu jestem tego samego zdania, jednak czy nie lepiej wyglądamy w oczach pracodawcy po takim kursie? I czy nie jest łatwiej znaleźć pracę?
  • Odpowiedz
@Poczatkujacy2k: To ciekawe spojrzenie na sprawę. Dużo się również słyszy, że github i blog wystarczy :)
Co do studiów to różne opinie słyszałem. Ja uważam, że materiału w necie jest tyle, że studia jednak nie są do końca potrzebne, choć nie wykluczam w międzyczasie ich zrobienia
  • Odpowiedz
studia jednak nie są do końca potrzebne


@n3stlee: W poprzedniej firmie jak i w obecnej bez stazystow studiow nie miala tylko jedna osoba. Ja.

Nie mowimy tu oczywiscie o robieniu gowno stron czy innych androidowych aplikacji.
  • Odpowiedz
@prnppp: Dziwne, że tak bronisz studiów, skoro, biorąc pod uwagę Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem, jeszcze ich na oczy nie widziałeś.
  • Odpowiedz