Wpis z mikrobloga

Zrzut z przedwczorajszej rozgrywki w Knights & Merchants Remake

Mój nickname: Mały Książe

8 graczy, graliśmy w trybie FFA (każdy na każdego) na mapie "A Secret Zone LLL" w wersji 3.8, która okazała się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o tego typu rozgrywkę. Sporo miejsca pod rozbudowę, płasko jak na stole, odpowiednio dobrana ilość surowców i doborowa ekipa ;> 7 Polaków, 1 Niemiec.

Gracza ShooterMax wywaliło w połowie więc nie brał udziału w bitwie.

Od samego początku faworytami byli Java, Flamek, swinm oraz ja. Udało mi się na wpół z Javą pokonać gracza Ludzki PAN. Potem zabrałem się za Putina, który okazał się słabym przeciwnikiem. W końcu postanowiłem zetrzeć się Javą, który z pomocą swinm rozjechali moją linię obrony :D niestety Panowie zapomnieli zniszczyć moje szkoły więc wróciłem po jakiś 30 minutach do gry i rozjechałem uszkodzonego NoName i Flamka. Ostatecznej bitwy z Javą nie było (musiał lecieć ;<) choć na wykresie miał już ostatki sił (http://i.imgur.com/XoxwlSr.png)

Genialna rozgrywka. Zachęcam gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chcecie więcej zrzutów z gry to plusujcie bym wiedział, że są chętni sledzić tag #knightsandmerchants #kamremake #kam #gry
Pobierz 2phonepiotrus - Zrzut z przedwczorajszej rozgrywki w Knights & Merchants Remake

Mó...
źródło: comment_MZt1yPxSfgYUHcdLjmwgZg4vHUygJCbJ.jpg
  • 1